Главная » Каталог сайтов (50)

Духовне [1]Автомобілі [1]
Бізнес і фінанси [7]Домівка [2]
Інтернет [6]Комп'ютери [1]
Культура і мистецтво [2]Медицина і здоров'я [0]
Наука і освіта [5]Новини і ЗМІ [2]
Суспільство і політика [1]Відпочинок і розваги [4]
Виробництво [1]Робота і заробіток [0]
Спорт [1]Довідки [0]
Товари і послуги [16]Гумор [0]

Protection-Group

Компанія «Protection-Group» пропонує послуги найвищої якості в сфері розробки інноваційних технологічних рішень для бізнесу. Низькорівневе програмування мікроконтролерів, розробка мобільних додатків під iOS і Android, розробка і обслуговування серверної інфраструктури, організація диспетчерських служб і CALL центрів.

Джерело:: Protection-Group

ComputerREX - останні новини з світу технологій і не тільки.

Останні новини з світу технологій, огляди інноваційних пристроїв, наукові досягнення, краще з світу музики та рецензії на кіно - приєднуйтесь, у нас цікаво)

Leman - навчання за кордоном

Хочеш навчатись за кордоном - за доступною ціною (від 800 євро за рік навчання), без здачі ЗНО чи іспитів, в престижних ВНЗ, що створюють чудові умови і дають широкі можливості закордонних стажувань і студенських обмінів? Тоді Тобі - до нас! Адже фірма "Леман" є офіційним представником численних навчальних закладів Польщі, Чехії, Австрії, Канади, США, а також офіційним партнером мовних шкіл на Мальті, у Британії, Німеччині. Наші спеціалісти працюють індивідуально з кожним клієнтом, а, отже, якісно і кваліфіковано підберуть варіанти, що відповідають саме Вам! Навчання на бакалавріаті, магістратурі, післядипломна освіта, мовні курси, літні табори, - це ще не весь спектр, з якого можна вибирати!

Доставка суші Sushi-if

Безкоштовна швидка доставка cуші та ролів в будь яку точку Івано-франківська за доступними цінами, а також різноманітні спецпропозиції, які не залишать Вас байдужим.

Интернет-магазин парфюмерии и косметики Elnino.UA

Интернет-магазин парфюмерии и косметики Elnino.UA представляет большой ассортимент исключительно оригинальных духов и косметики всемирно известных брендов.

Страхова агенція "Надійний поліс"

Надаємо повний спектр страхових послуг, зокрема: автострахування (ОСАГО, КАСКО), страхування майна, зелена карта, страхування подорожуючих, медичне страхування і ще близько 40 видів страхування.

Мобильный Wi-Fi роутер от Интертелеком

Мобильный Wi-Fi роутер от Интертелеком - автономный карманный Wi-Fi роутер, принимающий мобильный 3G Интернет и передающий через Wi-Fi его на любые устройства.

ЄШКО (Європейська школа кореспондентського навчання) -

ЄШКО (Європейська школа кореспондентського навчання) - одна з найбільших міжнародних навчальних закладів, що здійснюють свою діяльність у сфері дистанційної додаткової освіти.

Yves Rocher - косметический бренд с мировым именем

Yves Rocher - косметический бренд с мировым именем. Каждый год более 30 миллионов женщин в 88 странах выбирают, покупают и используют продукцию Ив Роше, проявляя свою любовь к Марке.

Fotos.ua - один з найбільших інтернет гіпермаркетів на території України.

Fotos.ua - це постійно розширюється асортимент товарів та вигідні ціни на них, акції і знижки для клієнтів,

Copyright © 2016 INFOPORTAL