[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Форум www.infoportal.pp.ua » Опитування » Важлива кожна думка (Опитування на Форумі infoport.рр.ua)
Важлива кожна думка
AndriyДата: Понедельник, 18.04.2011, 20:02 | Сообщение # 1
Генерал-полковник
Группа: Адміністратори
Повідомлень: 21
Награды: 2
Репутация: 559
Статус: Offline
Кожен день на нас чекає вибір та прийняття рішень. Часто ми звертаємось за порадою до друзів, знайомих інших джерел, яким можемо довіряти.
Але що робити, коли серед ваших близьких немає спеціалістів у області, яка вас цікавить? Як взнати думку більшості, щоб зробити вибір.

Форум www.infoportal.pp.ua - сервіс, який допомагає вам безкоштовно провести опитування, взнати думку великого кола людей та отримати рейтинг їх вподобань. Тепер ви можете створити власне опитування на будь-яку тематику - вибрати найкращу торгову марку чи модель товару, знайти найкраще місце для відпочинку чи подорожі, взнати думку протилежної статі по питанню, що вас цікавить.
Форум www.infoportal.pp.ua - сервіс повністю безкоштовний!
Форум www.infoportal.pp.ua не обмежує варіантів відповідей, та дає можливість користувачам додавати свої!
Створення нового опитування займає лише кілька хвилин!
Для створення опитування перейдіть на сторінку Створити опитування
Беріть участь в опитуваннях, створених іншими користувачами сервіса Форум www.infoportal.pp.ua. Ваша думка важлива для них. Ви допоможете їм зробити вибір.
Ви можете створити кілька пов'язаних опитувань та розмістити посилання на них у своєму блозі чи форумі. Маючи цікаву тему на своєму веб-майданчику ви зможете надати їй більшої інтерактивності та взнати думку своїх відвідувачів, якщо додасте до неї опитування. Форум infoport.рр.ua дозволяє розміщувати на сторінці вашого опитування посилання на ваш веб-майданчик. Якщо тема, яку ви оголосили, буде цікава, то ви матимете можливість отримати додаткових відвідувачів на ваш веб-майданчик.
 
Форум » Форум www.infoportal.pp.ua » Опитування » Важлива кожна думка (Опитування на Форумі infoport.рр.ua)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright © 2016 INFOPORTAL