Правила  інформаційного порталу "Інфопортал":
 
1. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Інфопортал".  Посилання (гіперпосилання) є обов'язковим, незалежно від повного або часткового використання матеріалів. 
 
2. Матеріали, відмічені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами.
 
3. Усі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у відповідності до українського та міжнародного законодавства про авторське право та суміжні права.
 
4. Адміністрація  "Інфопортал" не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках порталу, а також за наслідки їхньої публікації та використання. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, може не збігатися з думками і позиціями адміністрації.
 
5. Спілкування на порталі будується на принципах загальноприйнятої моралі і мережевого етикету. Суворо  заборонено використання порно, еротика, насильства, нецензурних слів, лайки, образливих виразів, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані. У тому числі при підміні букв символами. 
 
6.Категорично забороняється будь-яка реклама, в тому числі реклама інтернет-проектів (за винятком випадків попереднього узгодження з адміністрацією). З усіх питань, пов'язаних з роботою сайту, можете зв'язатись з адміністрацією 
 
7.Увага! В категорії Корисні статті містяться поради пізнавального характеру за використання і за наслідки порад адміністрація порталу не несе відповідальнасті, відвідувачі порталу самі вирішують використовувати їм ту чи іншу пораду.
Copyright © 2016 INFOPORTAL