Главная » Файлы » Фільми » Документальні

Дім: побачення з планетою
11.06.2011, 14:06
   Оригінальна назва: Home: A Stunning Visual Portrayal of Earth
Випущено: Франція
Рік виходу: 2009
Режисер: Ян Артус Бертранд
Продюсер: Люк Бессон, Вім Вандерс

Про фільм:
HOME - це результат спільної творчості двох метрів сучасного мистецтва - всесвітньо відомого фотографа дикої природи Янна Артюса-Бертрана і культового режисера Люка Бессона. HOME - це півтора роки зйомок більш ніж в 60 країнах світу, це найкрасивіші куточки планети, яким загрожує знищення. HOME - це візуальний шедевр, це позитивний шок, фільм - відкриття.

У одному зі своїх інтерв'ю Янн Артюс-Бертран повідомив про те, що найсильнішою по емоційній дії фотографією для нього стала фотографія нашої планети, зроблена з космосу. «Дивлячись на землю з космосу, ти розумієш, що все на нашому світі взаємозв'язано, що всі ми, незалежно від того, на якому континенті ми живемо, і в якому місті, всі ми - брати і сестри. Земля - наш спільний будинок, який ми повинні оберігати і про яке повинні піклуватися».

  Народженню фільму HOME передували 15 років роботи, протягом яких було створено 500 000 фотографій, збережених в більш ніж 100 країнах світу, продано 3 мільйони книг, проведено 100 безкоштовних open-air виставок з більш ніж 100 мільйонами відвідувачів, знято 4 документальні фільму з глядацькою аудиторією 5 мільйонів чоловік.

Фільм Дім демонструє нам красу планети і наслідку руйнувань, нанесених діяльністю людини. Шрами, що не гояться, нанесені Землі промисловими виробництвами, наслідку воєн, екологічних катастроф, розкривають глядачеві реальну ситуацію на планеті.

Ключова мета фільму Дім - продемонструвати красу нашої планети, нашого спільного будинку, і підкреслити важливість турботи про неї. Фільм покликаний сформувати нове бачення людини - все на цьому світі взаємозв'язано, і завдання кожного з нас зберегти природу і зберегти життя на всій планеті Земля.

Фільм HOME запрошує нас на мить зупинитися, щоб пильніше розгледіти нашу планету, зрозуміти її і усвідомити те, яким чином ми обходимося з її красою і з її багатством. HOME допоможе нам переглянути наші стосунки з нашою планетою.
Огромный выбор товаров и услуг, аккуратно поделенных по темам, помещенных в разделы с понятными именами и расположенных на сайте www.ukrbbs.com  , находящейся прямо в центре, всегда перед глазами и всегда под рукой.


Категория: Документальні | Добавил: Andriy
Просмотров: 4102 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 4.8/4
Всего комментариев: 0
avatar
Шерлок 4 сезон
06.01.2017 в 18:24 Дивитись
Шерлок впевнений, що Моріарті веде посмертну гру, та очікує на його наступний крок
​Дивитися Шерлок Холмс (Потворна наречена 2016 онлайн)
02.01.2016 в 22:52 Дивитись
 В яких ситуаціях не доводилося перебувати відомому всім детективу з його вірним помічником, які заплутані справи розплутувати!
Дивитися "Маленький принц" онлайн
02.01.2016 в 22:30 Дивитись
Думаю, всі в дитинстві читали захоплюючу казку геніального письменника Антуана де Сент-Екзюпері, яка носить назву «Маленький принц».
Останній москаль (2015)
03.04.2015 в 13:20 Дивитись

Одну з провідних ролей в сіткомі зіграв Юрій Горбунов. Він буде «вуйком», справжнім гуцулом, який надасть допомогу «москалю» в питаннях виживання в укра

Запускач EverythingMe
23.02.2015 в 18:54 Дивитись


EverythingMe є контекстним запускачем програм™, що надає вам те, що вам треба на вашому телефоні лише за один дотик.

Корольок - пташка співоча ( 1 - 30 серії)
31.10.2014 в 22:47 Дивитись
Феріде з самого дитинства була закохана в Кямрана. І,
Copyright © 2016 INFOPORTAL