Головна » Файлы » Фільми » Драма

Любов та покарання ( дивитись онлайн з 1-62 серії)
23.09.2013, 21:13
 Головній героїні судилося пережити зраду коханої людини: буквально за кілька днів до весільної церемонії, вона застала його розважаються з іншою жінкою. Вона втратила віру в любов і вірність, що штовхнуло її на необдуманий крок: вона проводить ніч з абсолютно випадковим чоловіком, з яким познайомилася напередодні ввечері в барі. 

Незнайомець виявився представником багатого і впливового в місті сімейства, володіє своїм бізнесом. Молода людина активно бере участь у всіх сімейних справах. Дізнавшись, що капітал був нажитий нечесним шляхом, він має намір легалізувати сімейний бізнес. 

Відданий традиціям, він одружується на нареченій свого померлого брата, а в цей же час намагається знайти Владетельніца кулона, який залишився у нього після однієї випадкової ночі, проведеної з нею. Життєвим шляхах героїв судилося перетнутися знову, що зіштовхне їх з проблемами і складністю вибору, перед яким їх поставить доля. Що переможе в результаті: відданість усталеним традиціям або палка любов, що спалахнула між ними? ... 

Оригінальна назва: Ask ve Ceza 
Рік виходу на екран: 2010 
Країна: Туреччина 

Постановник Кудрет Сабанчі 
Актори, які взяли участь у зйомках: Мурат Йилдірім, Нургюль Ешільчай, Томріс Інсер, Феріде Гетін, Назан Кірілмі, Керем Атабейогли, Зейнеп Бесерлер, Егемен Явуз Дивитися Кохання та покарання онлайн:
Купить украшения Великолепный векКатегория: Драма | Добавил: Andriy | Теги: туречина, Любов та покарання
Просмотров: 47735 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/3


​Дивитися Шерлок Холмс (Потворна наречена 2016 онлайн) 


Дивитися "Маленький принц" онлайн 


Моя кохана Діла (1 сезон) 


Останній москаль (2015) 


Запускач EverythingMe 


Корольок - пташка співоча ( 1 - 30 серії) 


У чому вина Фатмагюль? 


Серіал "Асі" (51 - 71 серії) 
Всего комментариев: 0
avatar