Главная » Файлы » Фільми » Серіали

Байки Мітяя
15.02.2012, 22:30
 
Рік випуску: 2011
Жанр кіно: лірична комедія
Випущено: Росія
Серія йде: 50 хв
Зняв кінострічку: Олексій Кирющенко
У серіалі знімалися: Микола Добринін, Віктор Андрієнко, Віктор Сарайкін, Олександр Ігнатуша, Євген Кошовий, Єгор Крутоголов, Юрій Крапов
 
Опис:
«Байки Мітяя» - ланцюжок новельних історій, створених за мотивами серіалу «Свати». Недбайливий сусід великого сімейства, що з'явився в третій частині народної епопеї, тепер стає головною дійовою героєм. Мітяй, іноді слабохарактерний, іноді лінивий, але все ж дуже добрий і позитивний персонаж, встиг настільки полюбиться глядачам, що був удостоєний створення окремої не менш смішний ніж «Свати» історії.
Митяй невиправний оптиміст і романтик, а ще невгамовний фантазер і чудовий оповідач. В принципі ці риси його характеру - єдине багатство, нажите їм за весь час життя в СМТ Кучугури. Кожен раз, потрапляючи в різні життєві ситуації, Митяй щоб викрутитися з положення, розповідає співрозмовнику історію зі свого життя, або якщо завгодно байку. Але байка - адже вона на те і є байка, що навіть правда в ній виглядає дещо перебільшеною і прикрашену. Ось і виходить, що Митяй служив у секретних військах, був особистим водієм Брежнєва, злітав на Місяць ще до Американців, першим придумав радіо, врятував життя Горбачову, був першим солістом Ласкавого Травня і т.д. і т.п. Вірити чи ні - справа ваша. Але Митяй клянеться, що так все і було.
Кожна серія - це нова історія і нові герої, ролі яких будуть виконувати як актори, так і реальні виконавці, спортсмени, ведучі та інші відомі люди.
 
Дивитись онлайн 
 
 
 
 
Категория: Серіали | Добавил: Andriy | Теги: дивитись онлайн, Байки Митяя, свати, серіали онлайн
Просмотров: 3969 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 4.5/2
Всего комментариев: 0
avatar
Величне століття. Імперія Кесем/Muhteşem Yüzyıl. Kösem 1 сезон онлайн
20.09.2018 в 12:29 Дивитись
Прекрасна Анастасія потрапила в гарем Ахмеда Першого ще в юності. Правитель з першого погляду закохався в дівчину, прозвавши її на свій лад Місяцеподібною – Махпейкер.
 
Шерлок 4 сезон
06.01.2017 в 18:24 Дивитись
Шерлок впевнений, що Моріарті веде посмертну гру, та очікує на його наступний крок
​Дивитися Шерлок Холмс (Потворна наречена 2016 онлайн)
02.01.2016 в 22:52 Дивитись
 В яких ситуаціях не доводилося перебувати відомому всім детективу з його вірним помічником, які заплутані справи розплутувати!
Дивитися "Маленький принц" онлайн
02.01.2016 в 22:30 Дивитись
Думаю, всі в дитинстві читали захоплюючу казку геніального письменника Антуана де Сент-Екзюпері, яка носить назву «Маленький принц».
Останній москаль (2015)
03.04.2015 в 13:20 Дивитись

Одну з провідних ролей в сіткомі зіграв Юрій Горбунов. Він буде «вуйком», справжнім гуцулом, який надасть допомогу «москалю» в питаннях виживання в укра

Запускач EverythingMe
23.02.2015 в 18:54 Дивитись


EverythingMe є контекстним запускачем програм™, що надає вам те, що вам треба на вашому телефоні лише за один дотик.

Copyright © 2016 INFOPORTAL