Головна » Економіка » 10 компаній, які доплачують співробітникам за відпустку

10 компаній, які доплачують співробітникам за відпустку

11.11.2016 в 08:42 переглядів: 325 коментарів: 0 Економіка

Провідні топ-менеджери світу вважають, що хороший відпочинок є запорукою якісної роботи. Тому не шкодують коштів для того, щоб їх працівники відмінно проводили час у відпустці.

У багатьох компаніях співробітники не тільки проводять половину своєї відпустки в робочому режимі, але і зовсім не отримують його. А є й такі організації, які не тільки дають відпустку своїм працівникам, а й доплачують за це, піклуючись про їхнє благополуччя. Портал Business Insider склав список корпорацій, умови роботи в яких близькі до ідеальних. Компанія надає своєму персоналу туристичні поїздки, вартість яких може досягати $ 4-5 тис.

SteelHouse. Ця маркетингова компанія ввела практику виплат $ 2 тис відпускних на першому році свого існування. Подібні жести грунтуються на корпоративну культуру і довірі до підлеглих.

BambooHR. Компанія заохочує відпустки і виплачує своїм співробітник на відпочинок по $ 2 тис на рік, оскільки короткий відволікання від професійних обов'язків підвищує ефективність.

G Adventures. Туристична компанія дозволяє своїм співробітникам щорічно вибрати по одному туру і відправитися в нього безкоштовно.

FullContact. У компанії практикується видача $ 7,5 тис відпускних в тому випадку, якщо співробітник все 15 днів відпустки не буде працювати і повністю відключиться від всіх робочих контактів.

Moz. Керівництво компанії відшкодовує своїм співробітникам всі витрати на відпустку.

Evernote. У цьому стартапі персонал може отримати $ 1 тис виплат у разі, якщо співробітники беруть від 5 днів відпустки. ThinkParallax. Компанія теж заохочує подорожі співробітників і дає їм на це $ 1,5 тис щорічно.

AFAR Media. Керівництво корпорації вважає, що людина не може бути ефективним, чи не відпочиваючи. Саме тому боси AFAR Media активно фінансують всі відпускні побажання штату.

Airbnb. Ця компанія була визнана найкращим роботодавцем 2016 року. Щороку співробітники компанії отримують по $ 2 тис. Сума ділиться на відповідні поквартальні виплати.

Раніше повідомлялося, що в Україні змінять умови надання відпусток. За невикористані дні будуть виплачувати компенсацію, а тривалість відпустки без збереження зарплати збільшиться.
http://finance.bigmir.net
Важливо:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL