Головна » Різні новини » 11 причин приймати ванну щодня

11 причин приймати ванну щодня

15.04.2016 в 09:55 переглядів: 290 коментарів: 0 Різні новини
Розслаблює м'язи. Проста ванна з теплою водою може знизити необхідність відвідування фізіотерапевтів. Ванна розслаблює м'язи і позбавляє від перенапруги. Вона покращує гнучкість і еластичність м'язів, тому особливо корисно приймати ванну або душ після фізичних навантажень.

Покращує кровообіг. Занурення в ванну, наповнену водою, сприяє поліпшенню циркуляції крові, забезпечуючи більш помітний її приток до кінцівок, а також насичення киснем пошкоджених клітин, що дуже корисно.

Знижує рівень цукру в крові. Дослідники з Колорадо з'ясували, що приймають гарячу ванну протягом 20-30 хвилин три тижні поспіль діабетики домагаються зниження рівня цукру в крові на 13%. Один з учасників дослідження домігся зменшення необхідної йому добової доза інсуліну на 18% після 10 днів з гарячими ваннами.

Зміцнює імунну систему. Не тільки тепла вода, але і холодний душ йдуть на користь здоров'ю. Прийом холодного душу на регулярній основі стимулює судинну і лімфатичну системи на виробництво більшої кількості імунних клітин, які борються з інфекціями.

Лікує депресію. Якщо у вас є схильність до депресій, вам потрібно частіше приймати ванни з прохолодною водою. Дослідження показали, що холодна вода активує нервову систему, збільшує показники бета-ендорфінів і норадреналіну, які знижують ризик депресії.

Впливає на репродуктивну систему чоловіка. Якщо ви хочете підвищити лібідо, то кожен день приймайте холодний душ. Вчені з'ясували, що у чоловіків з цією звичкою спостерігається підвищений рівень гормону тестостерону. А ось гарячі ванни є найдешевшим контрацептивом для чоловіків, так як у любителів цього задоволення спостерігається найменша кількість сперматозоїдів.

Знижує рівень стресу. Ви можете ефективно і швидко позбутися від усіх побоювань і хвилювань після ванни. Японські вчені довели, що ванна знижує рівень маркерів стресу на кшталт кортизолу і хромогранина. Для цього необхідно приймати ванну більше 60 хвилин поспіль.

Видаляє токсини. Незалежно від того, якими дезодорантами ви користуєтеся, без прийому ванни ви все одно будете неприємно пахнути. Якщо ж ви схильні до надмірної пітливості, то ванну взагалі пропускати не можна. Адже надмірна кількість поту говорить про те, що ваш організм позбавляється від токсинів, а саме вода дозволить їх змити з шкіри.

Покращує сон. Прийміть ванну незадовго перед відходом до сну. Різниця між теплою температурою води і більш прохолодною температурою в спальні подіє на вас як снодійне. Ви досить швидко поринете в сон і добре відпочинете вночі.

Покращує роботу легенів. Кожна крапля холодної води, яка потрапляє вам на голову, викликає автоматичні рефлекси в організмі. Зокрема, ви починаєте глибше дихати, причому з короткими інтервалами. Це відкриває легкі і збільшує доступ кисню.

Робить красивими. Ванни з теплою чи холодною водою володіють натуральними очисними властивостями. Вони відкривають пори, видаляють токсини і залишають вашу шкіру більш гладкою і м'якою. А ванни з сіллю навіть зменшують вираженість симптомів старіння.

Джерело: http://www.medikforum.ru
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL