Головна » Інтернет » 1,5 мільйона абонентів Інтертелеком зможуть дивитися інтерактивне телебачення

1,5 мільйона абонентів Інтертелеком зможуть дивитися інтерактивне телебачення

22.05.2016 в 09:19 переглядів: 641 коментарів: 0 Інтернет

З 19 травня 2016 року інноваційний сервіс «Divan.TV» почав надавати послуги інтерактивного телебачення абонентам Інтертелекому в Україні. Послуга стала можлива завдяки співпраці з національним 3G оператором, компанією «Інтертелеком», абоненти якої тепер можуть вибрати відповідний телевізійний тариф на додаток до своєї інтернет-послуги.

«Divan.TV» надає можливість майже 1,5 мільйонам абонентам компанії «Інтертелеком» скористатися всіма перевагами інтерактивного телебачення в рамках нової послуги «Інтертелеком ТВ». Користування новим форматом телебачення дає можливість отримувати потрібну інформацію у зручний час на всіх пристроях, не змінюючи звичного способу життя. Вибирати час перегляду улюблених фільмів і передач можливо без додаткової плати завдяки послузі «ТВ Архів».

В рамках послуги «Інтертелеком ТВ» компанія «Divan.TV» надає близько 200 телеканалів, зібраних в пакети на різний смак і гаманець за ціною від 29 до 169 гривень на місяць. Підписка на національні та регіональні канали обійдеться в 39 гривень на місяць, а вартість пакета з голлівудськими і кращими європейськими фільмами становить 29 гривень. Інноваційний сервіс «Divan.TV» гарантує високу якість усього наданого контенту.

«Divan.TV» - це інтерактивний сервіс, який перетворює звичайне телебачення в телебачення майбутнього. Наші користувачі отримують три ступені свободи: дивитися що хочеш, коли хочеш і де хочеш. Ми раді, що тепер клієнти національного 3G оператора зможуть оцінити зручність і якість нового формату телебачення в повній мірі», - сказав Аркадій Канюка, виконавчий директор компанії «Divan.TV».

«Ми продовжуємо пропонувати користувачам нові можливості у використанні улюблених послуг. Новим кроком у цьому напрямку стало партнерство з популярним OTT-сервісом Divan.TV, - розповів директор департаменту маркетингу і продажів компанії «Інтертелеком» Владислав Шульга. - З новими підписками абоненти отримують ще більше варіантів вибору, можливостей по кастомізації послуги на свій смак найбільш вигідним і зручним для себе чином».

Завдяки інтерактивному сервісу «Divan.TV» користувач зможе отримувати доступ до щоденної колекції передач і фільмів від кращих голлівудських та європейських кіностудій. Цікаво, що рекомендаційні функції сервісу пропонують абоненту контент, аналогічний переглянутого раніше, що дає можливість істотно економити час. Під своїм логіном тепер можна дивитися ТБ-програми на декількох пристроях одночасно, перебуваючи в одному приміщенні, використовуючи 3G-роутер Інтертелеком.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL