Головна » Кіно » 30 червня у прокат виходить життєстверджуюча драма «Руйнація» з Джейком Джилленхолом і Наомі Уоттс

30 червня у прокат виходить життєстверджуюча драма «Руйнація» з Джейком Джилленхолом і Наомі Уоттс

20.06.2016 в 06:59 переглядів: 409 коментарів: 0 Кіно

Реалістична комедійна драма від номінанта на премію Оскар, режисера Жан-Марка Валле («Далласький клуб покупців», «Брати C.R.A.Z.Y.», «Дика»), вмістила в собі весь спектр людських емоцій.

 

«Відродженню завжди передує знищення» - говорить український слоган. Коли життя летить шкереберть, кожен справляється з трагедіями по-своєму. Головний герой «Руйнації» Девіс переживає втрату дружини вельми своєрідно. Щоб прожити свої почуття і у підсумку прийти до себе, він починає розбирати своє життя на частини, ліквідуючи все, що залишилося від минулого: меблі, машину, будинок. Крім того, Девіс пише нескінченні скарги до фірми, що обслуговує автомати з шоколадними батончиками, в яких розповідає про своє життя. Незабаром йому відповідає Карен, менеджер компанії, але чи зможе вона витягнути Девіса з емоційної прірви?

 

У фільмі знімалися номінанти на Оскар Джейк Джилленхол («Післязавтра», «Горбата гора», «Еверест»), Наомі Уоттс («Малхолланд Драйв», «Бердмен») і лауреат премії Кріс Купер («Адаптація»). Світова прем'єра стрічки відбулася на кінофестивалі в Торонто.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL