Головна » Різні новини » 5 інгредієнтів, які захистять вас від запалення і онкології

5 інгредієнтів, які захистять вас від запалення і онкології

19.05.2016 в 08:07 переглядів: 292 коментарів: 0 Різні новини
Насіння Чіа.
Насіння Чіа більш відомі як диво-насіння, оскільки мають ряд корисних переваг для нашого здоров'я. Перш за все вони зміцнюють наші кістки і імунну систему. Насіння Чіа багаті антиоксидантами і містять в 7 разів більше вітаміну С, ніж апельсини. Також вони можуть ефективно боротися із зайвою вагою.

Насіння льону.
Насіння льону можуть запобігти і полегшити симптоми менопаузи і скоротити кількість наслідків діабету 2-го типу. Крім того, вони дуже корисні для товстої кишки. Лляне насіння має здатність знижувати рівень холестерину і покращувати роботу сердечка.

Маковий порошок.
Корінь маку зазвичай використовується для лікування анемії і хронічної втоми, а так само підвищує життєву енергію, покращує спортивні результати, пам'ять і фертильність. Крім того, він може збалансувати ваші гормони.

Імбир і куркума.
Куркума володіє безліччю корисних для нашого організму властивостей. Вона може ефективно боротися із запаленнями, прискорює процес загоєння ран, запобігає прогресуванню хвороби Альцгеймера і багатьох інших. Імбир також володіє сильними протизапальними властивостями, а так само може поліпшити ваше травлення. Крім того, було доведено, що імбир здатний знищувати ракові клітини.


Морінга порошок.
Морінга - рослина, що є відмінним джерелом поживних речовин, таких як вітаміни, мінерали, антиоксиданти і білки. Вона допомагає травленню, живить і відновлює шкіру і покращує роботу мозку. Крім того, Морінга має потужні протизапальні властивості і може значно знизити ризик розвитку раку.

http://healthinfo.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL