Головна » Різні новини » 6 міфів про смажене

6 міфів про смажене

27.07.2016 в 13:46 переглядів: 247 коментарів: 0 Різні новини
МІФ 6: СМАЖЕНЕ ЗАВЖДИ жирне

Коли киплячу олію стикається з продуктом, волога всередині нього - сік - теж починає закипати і виділяється назовні. У цей момент сік утворює своєрідний бар'єр, який зводить проникнення масла до мінімуму (а то, що все-таки проникає, стає хрусткою скоринкою). Ну і як це може додати кілограми? Так що якщо готувати з використанням киплячого масла, то в сам продукт потрапить мінімум жиру, а ось при гасінні на слабкому вогні - навпаки.

МІФ 5: смажена ЇЖА НАБЛИЖАЄ ИНФАРКТ

Якщо ви регулярно їсте смажені страви, приготовані на соняшниковій або оливковій олії, то проблем з серцем не буде. Доведено дослідженням, звіт про який був опублікований в Британському медичному журналі.

МІФ 4: ЯКЩО оливкову олію  смажити, її властивості втрачаються

Навіть найніжніше масло холодного віджиму відмінно поводиться при смаженні і нітрохи не втрачає своїх унікальних якостей. А все тому, що корисні для серця ненасичені моножіри, які містяться в цій олії, не змінюються під впливом високих температур. Якщо не доводити оливкова олія до горіння, його поживні властивості і аромат зберігаються.

МІФ 3: СМАЖЕНИЙ КАБАЧОК 

Складно повірити, але картопля фрі або домашні чіпси - куди менше зло, ніж смажений баклажан або кабачок. А все тому, що при смаженні вони вбирають набагато більше масла, ніж картопля.

МІФ 2: Всі насичені жири у смажених стравах холістиринні

В організмі насичені жири ведуть себе по-різному. Стеаринова кислота, як і мононасичених жири, не підвищує рівень небезпечного холестерину ЛПНЩ, а навпаки забезпечує організм хорошим холестерином. Хороші насичені жири, які містяться в шоколаді і кокосе, насправді набагато корисніше для організму, ніж вважалося раніше. Але споживати ці продукти потрібно в помірних кількостях, тому що там дуже багато калорій (як і в будь-який інший жирної їжі).

МІФ 1: рослинну олію можна використовувати багато разів

Кожен раз, коли ви нагріваєте рослинне масло, воно все більше і більше темніє, і стає в'язким і густим. Зверху на такому маслі утворюється піна, і це вірний знак, що його пора виливати.

 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL