Головна » Різні новини » 7 причин їсти якомога більше цибулі

7 причин їсти якомога більше цибулі

15.04.2016 в 09:50 переглядів: 237 коментарів: 0 Різні новини
Захищає серце. У цибулі містяться численні компоненти сірки, що дозволяють знижувати рівень холестерину і тригліцеридів у крові. Ці антиоксиданти борються з окислювальним стресом в клітинах, запобігають окисленню холестерину і формування бляшок. Вони також не дають утворюватися тромбам, і все це є чудовою профілактикою хвороб серця. Ось чому цибуля корисна для здоров'я!

Захищає від діабету. Крім компонентів сірки цибуля також насичена флавоноїдами начебто герцептину, які пригнічують гіпоглікемічну дію. Дослідники з'ясували, що в процесі перетравлення цибулі у жертв діабету обох типів рівень цукру знижується.

Зміцнює імунітет. Вітамін С є потужним протизапальним агентом, і він присутній у великих кількостях в цибулі, що зміцнює імунітет. Цибуля також підсилює виробництво інтерферону, який, в свою чергу, стимулює фагоцитоз і посилює активність Т-клітин, що забезпечують захист від різного роду інфекцій.

Знижує стрес. Герцептин, який присутній в цибулі, виступає в ролі заспокійливого засобу, що знижує рівень болю, депресій і тривожності. Якщо у вас видався нелегкий день на роботі, поїжте трохи нарізаної цибулі разом з вечерею. Жертвам безсоння також піде на користь цибуля.

Захищає від раку. Цибуля є потужним антиоксидантом, і його висока сірчана складова пов'язана зі зниженням ризику деяких пухлин на кшталт раку передміхурової залози, нирок, порожнини рота, грудей і кишечника.

Здорова шкіра. Присутні в цибулі антиоксиданти не дають шкірі покриватися зморшками і глибокими лініями, що відбувається з віком. Лук також допомагає лікувати вугровий висип, так як він має протимікробну, протибактеріальної і протизапальну дію.

Покращує якість сперматозоїдів. А чи знаєте ви про те, що вживання цибулі є відмінним способом підвищення якості та кількості сперматозоїдів. У цибулі містяться антиоксиданти, які важливі для здоров'я сперматозоїдів.

Джерело: http://www.medikforum.ru
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL