Головна » Економіка » 90% студентів Прикарпаття отримують стипендію в ПриватБанку

90% студентів Прикарпаття отримують стипендію в ПриватБанку

21.12.2017 в 09:09 переглядів: 305 коментарів: 0 Економіка

Майже всі студенти Івано-Франківщини, а це складає 90% підлітків, обрали для себе ПриватБанк, в якому отримують стипендію. Стипендіальна картка - це перехід від  дитинства до майже дорослого життя, від юніора до студента.

“Сучасне покоління не уявляє своє життя без смартфону, а студентська картка - це ключ до сервісів та інноваційних технологій ПриватБанку, - говорить заступник директора ПриватБанку Роман Попадинець. - Мобільний додаток Приват24 не тільки замінюе для молоді увесь ПриватБанк у смартфоні, а й дозволяє спілкуватися з друзями зручніше та швидше. У Sender молоде покоління зможе взаємодіяти з компаніями, отримуючи та оплачуючи товари/послуги через чат”.

В Україні 1 млн студентів отримують свої стипендії через ПриватБанк. Коли ПриватБанк зараховує стипендії студентам, гроші доступні вже протягом години. Стипендії виплачуються раз на місяць згідно зі списками з деканату. На кожен семестр у банк надходять нові списки. Студентам дуже зручно розплачуватися карткою в магазинах, кінотеатрах, оплачувати товари і послуги, замовляти квитки. Практично всі студенти користуються мобільним банкінгом Приват24.

Також кожен студент на Прикарпатті може випробувати свої сили та знання з фінансової грамотності, пройшовши онлайн-практику в ПриватБанку. Онлайн-практика дає можливість здобути знання та навички роботи в банківській сфері без обов’язкового відвідання відділень банку, в будь-який час, не виходячи з дому.

Банк турбується про своїх молодих клієнтів і, якщо навчальний заклад уклав договір з ПриватБанком, то банкомат обов’язково буде встановлений в приміщенні ВУЗу, технікуму, ПТУ та гуртожитках навчальних закладів. Студентська стипендіальна картка видається безкоштовно.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL