Головна » Зв'язок » Адміністрація зв’язку Словаччини висловила подяку фахівцям Карпатської філії УДЦР за оперативне усунення радіозавад у прикордонному регіоні

Адміністрація зв’язку Словаччини висловила подяку фахівцям Карпатської філії УДЦР за оперативне усунення радіозавад у прикордонному регіоні

12.04.2016 в 20:12 переглядів: 203 коментарів: 0 Зв'язок

Про це прес-службі УДЦР повідомив директор департаменту РЧМ та забезпечення АСРМ державного підприємства Вячеслав Гоненко.

Він, зокрема, зазначив, що на повідомлення від сусідньої країни стосовно надходження з боку України шкідливих завад базовій станції LTE Kralovsky Chlmec, фахівці Закарпатського обласного відділу Карпатської філії УДЦР відреагували оперативно та професійно. Адже це заважало нормальній роботі мережі 4G.

За результатами радіочастотного моніторингу в місті Ужгород було виявлено експлуатацію РЕЗ широкосмугового радіодоступу з порушенням умов дозвільних документів.

У зв’язку з цим представниками Закарпатського обласного відділу оперативно вжито всіх необхідних заходів для усунення радіозавад РЕЗ сусідньої країни.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL