Головна » Економіка » Аграрії Івано-Франківщини кредитуються в ПриватБанку

Аграрії Івано-Франківщини кредитуються в ПриватБанку

09.07.2018 в 12:38 переглядів: 48 коментарів: 0 Економіка

ПриватБанк допомагає аграріям Прикарпаття заощадити на придбанні сільськогосподарської техніки.

ПриватБанк є одним з уповноважених банків за програмою часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки і обладнання вітчизняного виробництва, яка дозволяє клієнтам знизити витрати за рахунок держави. У 2018 році максимальна сума відшкодування була збільшена до 25%, а для невеликих фермерських господарств - до 40%. Відтак ПриватБанк для сільгоспвиробників розробив низку кредитних програм, це: «АгроКУБ», «Агросезон» та лізинг сільгосптехніки.

Найпопулярнішою програмою є «АгроКУБ». Кредитна ставка становить до 2 % на місяць, максимальна сума кредиту — 1 000 000 гривень. «АгроКУБ» передбачає «кредитні канікули» — це означає, що перші шість місяців виплачуються відсотки, а наступні шість місяців — сума боргу з відсотками рівними частинами.

Банк пропонує також кредитну лінію «Агросезон». Такий кредит допоможе агробізнесу профінансувати поточний сільськогосподарський цикл. До прикладу, вчасно закупити сировину й матеріали для сезонного циклу; профінансувати ремонт приміщення, техніки; придбати необхідне обладнання, деталі, засоби захисту рослин тощо. Погашення відбувається за гнучким графіком з урахуванням сезонності в аграрній справі.

Ще одна програма — Лізинг сільгосптехніки. Завдяки даній програмі можна закупити техніку за схемою фінансового лізингу. Сума лізингу — від 3 до 5 мільйонів гривень на строк до 5 років. Аби отримати фінансування, не потрібна додаткова застава, а дострокове погашення кредиту є безкоштовним. 

Інший важливий момент — компенсації за державними програмами. Саме у ПриватБанку підприємці можуть отримувати ці виплати. Минулого року держава виділила 140 мільйонів гривень для компенсації вартості сільськогосподарської техніки тa облaднaння вітчизняного виробництва, які придбали українські аграрії.

«Оскільки ПриватБанк працює навіть у невеликих містах і селах, то кожен фермер зможе взяти участь у програмі часткової компенсації без відриву від польових робіт, - запевняє керівник напрямку з активних операцій МСБ Прикарпатського РУ ПриватБанку Юлія Тугай. -  Ми створили найпростіший і найзручніший для аграріїв порядок участі в цій програмі. Клієнт може отримати кошти на такі потреби, як закупівля насіння, засобів захисту рослин, добрив, палива, запасних частин і ремонт техніки. Кредитування здійснюється живими грошима. При цьому графік їх використання й погашення заборгованості адаптований до періодів сільськогосподарського циклу, тобто кредитний ліміт можна вибирати частинами, посезонно: під посівну кампанію або збирання врожаю».

Понад 70 мільйонів гривень з цієї суми сільгоспвиробники отримали саме через ПривaтБaнк. Цього року держава збільшила суму компенсації до 950 мільйонів гривень. За перші місяці 2018 року через ПриватБанк фермерським господарствам та агропідприємствам виплатили 22,6 мільйона гривень.

Нагадуємо, що ПриватБанк допоможе аграріям отримувати компенсації за п’ятьма  державними програмами.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL