Головна » Культура » Активісти Івано-Франківська зірвали концерт Лободи через її виступи в РФ

Активісти Івано-Франківська зірвали концерт Лободи через її виступи в РФ

16.05.2016 в 08:21 переглядів: 400 коментарів: 0 Культура
Близько 40 озброєних громадян в камуфляжі оточили концерт-хол «Platinum» в місті Івано-Франківську і зажадали скасувати концерт відомої співачки Світлани Лободи.

Варто нагадати, що виступ знаменитості планувалося на 20:00 12 травня, всі квитки на концерт LOBODА були заздалегідь розпродані, вартість яких становила від 300 до 1 тисячі 200 гривень. Проте, за 40 хвилин до старту шоу, невстановлені особи оточили будівлю концерт-холу.

Попередніх вимог громадяни в камуфляжній одязі не висували, з цієї причини до них вийшли продюсер співачки Нателла Крапівіна і організатори виступу - представники «Квартал Концерт», проте, розпал подій це не змінило.

Невстановлені особи по периметру стали блокувати входи і виходи з приміщення, на прохання глядачів пропустити їх на концерт не відреагували, а самі не представляються і не мають відношення ні до єдиної з відомих політичних або громадських організацій. За словами чоловіків в камуфляжі, вони звичайним способом бойкотують виступ Лободи. У деяких з них глядачі виявили зброю, як передбачається - пневматична.

При тому, менеджментом співачки було запропоновано - віддати гонорар за програму і виступити на безкоштовній основі, натомість того, щоб глядачів пропустили в зал і не перешкоджати подальшому ведення шоу.

За інформацією, що надійшла, заборон на проведення культурно-масових заходів в місті Івано-Франківськ в той період оголошено не було, як і не надавалося відповідних розпоряджень від управління міста або обласної ради.

Також варто відзначити, що трохи раніше жодна з організацій або політичних сил не оголошували вимог відкликати даний концерт.

Кілька років тому в Тернополі напали на музикантів за пісні російською мовою. Відомих співаків і шоуменів Потапа і Настю Каменських за виконання композицій на російській мові на концерті в місті Тернопіль закидали яйцями.

Як передавав голова обласної організації ВО Тризуб Василь Лабайчук, подібним способом представники організації висловлювали свій протест щодо «вульгарних і антикультурних композицій» даних виконавців. Загалом, по известиям Лабайчука, яйця в знаменитостей кидали приблизно 20 активістів організації.

«Ми, жителі України вважаємо мову механізмом передачі з покоління в покоління національної ідентичності. Ніколи не опиралися існування російської та решти мов. Саме з цієї причини і не виступаємо проти виконавців з Російської Федерації, які виконують пісні на рідному для себе мовою. Однак ми постійно будемо протистояти тому, хто забув чиїх вони батьків діти і через свою слабкість пропагують чужестранние цінності, принижуючи власні », - розповідає Лабайчук.


http://http://newsyou.info/aktivisty
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL