Головна » Культура » ​Альбом «MONATIKзвучит» – шлях мультиартиста довжиною у два роки (відео)

​Альбом «MONATIKзвучит» – шлях мультиартиста довжиною у два роки (відео)

22.05.2016 в 09:56 переглядів: 408 коментарів: 0 Культура
MONATIK зізнався, яким він кинув виклик собі перед майбутнім концертом і вперше прокоментував реліз другого сольного альбому «MONATIKзвучит». 

MONATIK відкрив подробиці презентація другого сольного альбому «MONATIKзвучит», реліз якого призначено на 25 травня на новій концертній площадці ROOF.
Прийдешня подія дуже значимо в творчому житті мультиартиста. На висоті пташиного польоту, в самому серці Києва MONATIK готує для своїх шанувальників щось незвичайне. Для «крышника», як називає майбутній концерт сам артист, MONATIK запросив 15 музикантів, повідомляє інфопортал сайт PR agency YULA

«Шлях в два з половиною року закінчено! Ми це зробили! І нам з «MonatikChilibiSound» дуже хочеться з Вами цим поділитися. Другий альбом «MONATIKзвучит» готовий відправитися в подорож по планеті. Щиро сподіваюся, що під час мандрівки він добереться і до Вас! А Ви в свою чергу тепло приютите його у Ваших гаджетах, вухах і душах, удостоите його честі стати саундтреком днів і ночей! Щиро вірю, що він зуміє підняти настрій, якщо воно раптом впаде, нагадає про цілі і мрії і про те, як вони близькі. Надихне на танці і творчість. Я вірю, що йому вдасться стати корисним. У будь-якому випадку, запрошуємо всіх на «крышник» Roof 25-го травня побачити і почути мій другий альбом «MONATIKзвучит», який ми зіграємо вперше, повністю живим складом. Проведемо час вище землі, відправимо «MONATIKзвучит» в подорож разом. Нехай звучить!», – ділиться MONATIK.

Презентація альбому «MONATIKзвучит» буде кардинально відрізнятися від усього того, що глядач звик бачити на сцені під час виступів MONATIK. Але в той же час в цьому буде відчуватися фірмовий стиль мультиартиста, і кожен присутній отримає свою порцію вітаміну D в цей вечір.

 
«На сцені буде 15 осіб – професійних музикантів! Раніше ми показували шоу, світло, танці, а зараз хочемо показати музику, підкріплюючи її шоу. Все в стилі MONATIK. Тільки більш акустично. Це великий експеримент і виклик для мене як музиканта. Це інший рівень», – коментує майбутню подію мультиартист.

Нагадаємо, що 25 травня відбудеться презентація другого сольного альбому #MONATIKзвучит на новій концертній площадці ROOF. Особливістю виступу стане те, що всі пісні будуть виконані unplugged – в їх акустичної версії
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL