Головна » Кіно » Альдабра – фільм про острів, на якому нам ніколи не побувати

Альдабра – фільм про острів, на якому нам ніколи не побувати

11.11.2016 в 08:28 переглядів: 385 коментарів: 0 Кіно

Сьогодні на екрани кінотеатрів вийшов мальовничий фільм «Альдабра. Подорож до таємничого острова». Стрічка розповідає про одне з найдивовижніших місць на Землі, з багатою природою і приголомшливою історією.

 

На відстані до 400 км від острова Мадагаскар загубилася справжня цивілізація унікальних мешканців атолу Альдабра. Тут є місце і для своєрідних буднів, і для яскравого світського життя. Однак людям сюди вхід заборонений. Ризикуючи опинитися у полоні піратів, режисер фільму зі своєю командою довідався, чим живуть представники місцевої фауни і був настільки вражений побаченим, що перетворив документальні матеріали на розважальний художній фільм.

 

Ці історія почалася, коли на небесах і під водою панували незвичайні істоти. З тих пір острів Альдабра разом зі своїми мешканцями шість разів загадково зникав і знову з'являвся. Тут хоробрі дитинчата вікових черепах виповзають на багаті акулами смертоносні мілини, гігантський морський окунь працює охоронцем давніх уламків корабля, а найбільші в світі наземні краби деруться на пальми в пошуках райської насолоди. Відкрийте для себе принади життя на острові Альдабра, перш ніж його буде втрачено назавжди!

Історію кожного героя супроводжує окрема музична тема у виконанні симфонічного оркестру. Для написання складних музичних композицій до фільму Роберта Йішу знадобилося чотири роки.

 

Міста прокату: Київ, Дніпро, Запоріжжя, Ужгород, Черкаси, Буча, Одеса, Львів, Суми, Харків, Маріуполь, Луцьк, Хмельницький, Тернопіль, Південне.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL