Головна » Різні новини » Арсен Мірзоян заради дітей обкатав Львів не велосипеді

Арсен Мірзоян заради дітей обкатав Львів не велосипеді

31.05.2016 в 06:13 переглядів: 1838 коментарів: 0 Різні новини
"Кручу педалі, щоб вони жили” – саме таким є девіз благодійної акції, яка відбулася у Львові 29 травня. Ініціатором велопробігу став український музикант Арсен Мірзоян. Надихнула його на цю ідею львів’янка Олена Заблоцька, яка виграла лот - прогулянку на велосипедах з артистом.  Під час обговорення реалізації лоту музикант та львів’янка вирішили розширити коло спілкування та заради доброї справи запросити на веломандрівку усіх бажаючих. Така ідея одразу отримала конкретну мету.

Метою вело заїзду став збір коштів на придбання інфузоматів, які дозволять рятувати дітей-пацієнтів гематологічного відділення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру  міста Львова.

Інфузомати – це спеціальне обладнання, яке з високою точністю може вводити медичні препарати пацієнтам - вони рахують крапельки і вдень, і вночі. Тож вони дуже необхідні при лікуванні онкологічних захворювань, адже будь-яке передозування чи не достатня доза ліків, які вводяться, може вплинути на стан дитини.

“Львів вкотре довів, що перший млинець не звертається в грудки, чималою кількістю бажаючих приєднатися до доброї справи, - ділиться врженнями Арсен Мірзоян. - Щиро і організовано. Перша акція довела, що люди люблять своє місто і дуже важливо, саме зараз, концентруватися на тих речах, які нас єднають”.

Загальна сума, яку вдалося зібрати становить 53 500 гривень.  Сума була зібрана завдяки партнерам та внескам львів’ян у скрині фондів «Запорука» та «Світ дитини».
На старті хороший настрій учасникам створювали діджей Van Gogh та ведучий Андрій Ферцак.

Маршрут розробив керівник компанії veliki.ua у м. Львів Володимир Лиховид. Тривалість маршруту 14 кілометрів.  Година часу пішло у львів’ян здолати 14 кілометрів здоров’я.
Організатори вдячні всім партнерам, хто своєю участю зробив цю акцію можливою:

Торгова марка «Родинна ковбаска», торговий центр «Скриня», кафе «Мьюзік лаб», клініка «Заблоцького», Gastroli ua, технічний партнер «Elecor».

Загальна сума, яку необхідно зібрати становить 101 000 гривень, тож фонд «Запорука» вирішив продовжити акцію, і ті, хто не встиг приєднатися, тепер можуть зробити свій внесок на будь який рахунок фонду «Запорука».  

 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL