Головна » Культура » ​Артем Гагарін стане ведучим міжнародного благодійного фестивалю «назустріч Мрії»!

​Артем Гагарін стане ведучим міжнародного благодійного фестивалю «назустріч Мрії»!

22.05.2016 в 09:04 переглядів: 382 коментарів: 0 Культура

Вже в цю неділю (22 травня) о 15:00 в ДК КПІ відбудеться масштабний Гала-концерт за участю талановитих дітей з різних куточків України та зірок шоу-бізнесу в рамках міжнародного благодійного фестивалю «назустріч Мрії». 

Цього року участь у фестивалі візьмуть вже більше 300 талановитих дітей. Кожен фіналіст фестивалю придбає зіркового наставника, з яким виконає популярну пісню на Гала-концерті. 
Провідним гала-концерту стане відомий український шоумен – Артем Гагарін. Телеведучий зізнається, що проведення подібних заходів – це не просто віддатися улюбленій роботі, але ще й подарувати дітям свято. 

Наставниками в цьому році стануть: Олександр Пономарьов, Маша Собко, Аркадій Войтюк, Олег Кензов, Аріна Домскі, Марта Адамчук, Наталка Карпа, Світлана Тарабарова, група «Клей Похмурого» і багато хто інші зірки. 

«Коли ти бачиш, що у кого-то збувається мрія, то розумієш, що робиш щось важливе і значуще. Такі фестивалі – це справжнє свято для всіх нас», - коментує Артем Гагарін. 

Члени журі фестивалю цього року: Андріс Капіньш - голова журі, Даша Малахова, Аріна Домскі, Марта Адамчук, Олександр Лещенко, Євген Хмара, Микола Кобзов, Катерина Трішина, Олена Гончарук, Анжела Тютерева, Ганна Клюшниченко.

Крім пісенних номерів глядачів очікує танцювальне шоу від київської школи Алли Духової "Todes", захоплюючі номери від провідних артистів цирку "Кобзов".

Організатори фестивалю: Асоціація МВОО «Соціальний захист» на чолі з Президентом – Євгенією Тимошенко, МГО «назустріч Мрії», МБО «Погляд». Фестиваль проходить під патронатом Юлії Володимирівни Тимошенко.

Всі кошти, виручені з запрошень, підуть на оздоровлення дітей з дитячих будинків і дітей-переселенців.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL