Головна » Різні новини » Австралія поплила на 1,5 метра на північ

Австралія поплила на 1,5 метра на північ

12.08.2016 в 08:15 переглядів: 349 коментарів: 0 Різні новини
Влада Австралії оголосила про намір оновити дані про широтою та довготою континенту, оскільки за останні два десятиліття він змістився більш ніж на метр в північному напрямку.

Австралійська плита щорічно просувається на північ приблизно на 7 сантиметрів. За останні 22 роки континент "переїхав" на 1,5 метра, в світлі чого влада країни планує оновити офіційні координати континенту в 2017-му році. В останній раз ця процедура виконувалася в 1994-му році.

За словами Дена Якса з австралійського агентства Geoscience Australia, оновлення даних необхідно, "щоб супутникові навігаційні системи", що використовуються на смартфонах "могли відповідати інформації на цифрових картах". Якса підкреслює, що в майбутньому точність цієї інформації придбає критичне значення.

"Уже в найближчому майбутньому у нас з'являться повністю або частково автономні автомобілі, і 1,5 метра визначатимуть, де ви перебуваєте: в центрі дороги або на іншій смузі", - сказав Якса.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що австралійська компанія Fastbrick Robotics представила робота Hadrian X, здатного укладати до 1000 цегли в годину.
http://techno.bigmir.net
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL