Головна » Різні новини » Автодори оголосили тендерів на 1,5 млрд грн в обхід Prozorrо

Автодори оголосили тендерів на 1,5 млрд грн в обхід Prozorrо

05.08.2016 в 08:04 переглядів: 497 коментарів: 0 Різні новини
Служби автомобільних доріг Київської, Закарпатської та Черкаської областей в період з 27 по 29 липня оголосили державні закупівлі на загальну суму близько 1,5 млрд грн, в тому числі Службою автомобільних доріг в Київській області було оголошено чотири процедури закупівлі загальною вартістю понад 944,5 млн грн, в Закарпатській області - 320 млн грн і в Черкаській області - 62,1 млн грн.

Як повідомляє прес-служба Укравтодору, при проведенні моніторингу закупівель було виявлено, що виконання робіт за цими процедурами заплановано протягом 2016-2017 років, а в Закарпатській області - 2016-2018. Тобто, терміновість проведення цих тендерів не обгрунтована, відповідно виникають питання по їх прозорості, зазначили у відомстві.

Зараз встановлюються причини і обґрунтування розміщення оголошень про закупівлі в період з 27 по 29 липня 2016 року саме за "паперової" процедурі.

"Я вимагаю пояснень від керівників і членів тендерних комітетів. Мені незрозуміло, чому обумовлена ​​актуальність початку процедур зазначених закупівель. У цих службах мною особисто будуть проведені додаткові перевірки щодо дотримання антикорупційного законодавства та зловживання службовим становищем ", - зазначив т.в.о. глави Укравтодору Євген Барах.

З 1 серпня Укравтодор зобов'язав облавтодори перевести всі закупівлі матеріально-технічних ресурсів на електронну систему торгів Prozorro.

Як заявляв раніше глава Мінінфраструктури Володимир Омелян, економія державних коштів Укравтодору після переходу на держзакупівлі в електронній системі Prozorro може скласти до 30%.

13 червня Укравтодор вперше розмістив дві закупівлі на електронному майданчику Smarttender.biz, що є частиною системи державних закупівель Prozorro.
http://lingvoportal.blogspot.com
http://finance.bigmir.net
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL