Головна » Різні новини » Банка пива врятувала життя. У Канаді вовк 12 годин ганяв жінку по лісі

Банка пива врятувала життя. У Канаді вовк 12 годин ганяв жінку по лісі

28.06.2016 в 09:01 переглядів: 1338 коментарів: 0 Різні новини
У Канаді вовк протягом 12 годин переслідував в лісі жінку з собакою, відводячи їх все далі і далі від дороги. Порятунок прийшов несподівано і дивно. І добре, що у героїні історії з собою була банка пива.

Це сталося минулої п'ятниці в так званих Північно-Західних територіях Канади, розповідає CBC News.
Місцева мешканка Джоан Барнабі вирушила разом з подругою і своїм собакою Джо в ліс збирати гриби - зморшків, - оскільки колись тут пройшов пожежа. У якийсь момент вони роз'єдналися, але з Барнабі залишився пес. Коли жінка зрозуміла, що зібрала достатньо грибів, вони разом з Джо стали повертатися до машини. Тут все і почалося.

Я почула позаду себе гарчання. Там стояв довгий, високий, худий, дуже худий вовк. Чорний вовк. Його лапи були широко розставлені, а шерсть стояла дибки. Він гарчав і шкірив зуби, - згадує жінка.
Він виглядав оточенням, каже Барнабі, старим, слабким і хворим. Потім вовк став наближатися до полонених, але не нападав на них, а просто вів подалі від дороги, намагаючись при цьому роз'єднати жінку з собакою, як здалося їй. Так вони проходили по лісі 12 годин, розповідає Барнабі.

Жінка дуже втомилася, вона відчувала спрагу, а тіло почало боліти. Єдине, що було у неї з собою - це банка пива. Мене зводили з розуму москіти. Їх були десятки тисяч, - згадує жінка.

Приблизно о 4.30 ранку вона побачила ведмедика. І подумала, що це її шанс, ризикований, але шанс. Жінка стала наближатися до нього, розраховуючи, що мати десь недалеко. І це спрацювало.
Я почула гуркіт і зрозуміла, що ведмедиця атакувала вовка, або щось на зразок того, я не знаю точно. Але вони билися, і я чула, як вовк верещить, як ведмедиця гарчить, я все це чула і просто намагалася швидше забратися звідти, - каже вона.

Їй вдалося втекти, але москіти продовжували дошкуляти всю дорогу назад. Вони з Джо знайшли озеро, де змогли напитися і трохи відпочити. Потім вийшли на дорогу, побачили автомобілі і незабаром місцева поліція допомогла їм вибратися.

А та банку пива, яка виявилася у Барнабі з собою, фактично врятувала їй життя, сміється тепер жінка.
Раніше Medialeaks розповідав, як ведмідь забрів в американську школу і був виведений поліцією. А також про те, як ведмідь пограбував пекарню в штаті Колорадо.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL