Головна » Різні новини » Безвізовий режим для України буде

Безвізовий режим для України буде

18.11.2016 в 09:55 переглядів: 366 коментарів: 0 Різні новини
Посли ЄС на рівні Комітету постійних представників країн-членів схвалили скасування віз для українців. Наступний етап - рішення Європарламенту.

Комітет постійних представників країн-членів (COREPER) схвалив позицію Ради на міжінституційних переговорах щодо безвізового режиму для України, повідомляє УНІАН. Остаточне рішення має бути затверджене Європарламентом і Радою ЄС після проведення міжінституційних переговорів.

"17 листопада Комітет постійних представників погодив від імені Ради позицію на переговорах щодо візової лібералізації для України. Комітет підтвердив пропозицію Комісії надати безвізовий в'їзд для громадян ЄС під час поїздок на територію України і для громадян цієї країни під час поїздок в ЄС на термін перебування до 90 днів протягом 180-денного періоду ", - йдеться в рішенні, опублікованому на сайті Євросоюзу.

У Раді ЄС хочуть, щоб набуття чинності лібералізації візового режиму для України відбулося одночасно з набранням чинності нового механізму тимчасового призупинення. "На основі цього мандата головування почне переговори з Європейським парламентом", - йдеться в рішенні.

Наступний етап - тристоронні міжінституційні переговори за участю представників Європейського парламенту, доповідача з цього питання Марії Габріель, Ради ЄС, який буде представлений головуючою в ЄС країною та Європейською Комісією.

Початок таких переговорів залежить від того, як швидко приймуть рішення щодо механізму тимчасового припинення, обговорення якого триває в тристоронньому форматі. Після того, як ситуація навколо механізму тимчасового припинення буде вирішена, остаточне рішення про безвізе для України має бути прийнято на пленарному засіданні Європейського парламенту і на засіданні Ради ЄС.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко в Стокгольмі закликав Європейський Союз прискорити надання Україні безвізового режиму і зазначив, що Україна виконала всі необхідні умови.


Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL