Головна » Економіка » Білорусь не визнає борг перед «Газпромом»

Білорусь не визнає борг перед «Газпромом»

13.05.2016 в 07:53 переглядів: 332 коментарів: 0 Економіка
Білорусь не визнає боргу перед Російською Федерацією за поставлений в республіку природний газ. Про це заявив глава Міністерства енергетики Білорусі Володимир Потупчик перед початком засідання Ради міністрів Союзної держави Білорусі і Росії, повідомляє «Інтерфакс».

«Немає ніякого боргу. Білорусь платить відповідно до міжурядової угоди. Ось в суді будемо і розбиратися з цим питанням », - сказав Потупчик, зазначивши, що російська і білоруська сторони по-різному трактують міжурядову угоду щодо газу.

«Російська сторона вважає, що є ціна« Ямалу ». Ми вважаємо, що з 1 січня повинні діяти ринкові рівнодохідні ціни ... Російська сторона уникає вирішення цього питання », - підкреслив він.

Разом з тим, глава Міненерго РФ Олександр Новак заявив журналістам, що РФ як і раніше дотримується тієї позиції, що Білорусь має борг по газу.

«Є борг перед« Газпромом »за поставлений газ. За 4 місяці це більше 125 млн. Доларів. Цифра постійно змінюється, кожен день ... Відповідно до контракту, йде недоплата », - сказав Новак.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Республіка Білорусь готова продати Російської Федерації Мінський завод колісних тягачів (МЗКТ) в обмін на нафтогазові ділянки на своїй території.
Джерело:http://newsyou.info
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL