Головна » Різні новини » Більше години за кермом

Більше години за кермом

10.06.2016 в 07:45 переглядів: 279 коментарів: 0 Різні новини
Вага тих, хто водить машину більше години в день на 2,5 кг більше, ніж тих, хто робить лише 15-хвилинні поїздки. Учення попереджають: 1,5 см зайвого жиру на вашій талії підвищують ризик ранньої смерті.

Дослідники Австралійського католицького університету оцінили вплив водіння на індекс маси тіла (ІМТ) у 2800 дорослих та визначили ряд тривожних сигналів, пов'язаних з діабетом і серцево-судинними захворюваннями.

Чоловіки найбільш схильні до такого ризику тільки тому, що вони проводять більшу частину часу за кермом.

Двома тижнями раніше дослідники з Оксфордського університету виявили, що наявність «пивного живота» підвищує ризик розвитку смертельно небезпечного раку простати: на 13% за кожні додаткові 10 см на талії людини.

Ще одне дослідження в американській клініці Майо (штат Міннесота) теж не втішно для тих, хто страждає ожирінням. Ці дані показують, що зайвий жир в області живота збільшує ризик передчасної смерті.

Вчені вважають, що накопичення жиру навколо внутрішніх органів негативно впливає на життєво важливі процеси, такі як обмін речовин, артеріальний тиск і згортання крові.

За статистичними даними, у осіб у віці від 40 до 69 років, які водінню за кермом воліють велосипеди або громадський транспорт, нижчий ІМТ.

http://www.likar.info
 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL