Головна » Економіка » Bitcoin по-українськи

Bitcoin по-українськи

14.11.2016 в 09:26 переглядів: 374 коментарів: 0 Економіка
Щоб оживити Простір, Нацбанк збирається задіяти у своїй платіжній системі нову технологію децентралізованої обробки платежів - Blockchain. На її основі зараз працює відома криптовалюта Bitcoin.

На базі цієї технології Нацбанк збирається випускати "електронну гривню" (електронні гроші національної системи). Про революційної ідеї використовувати так звану Blockchain Technology згадала недавно навіть глава НБУ Валерія Гонтарєва.

Як розповів ЛІГА.net керівник департаменту платіжних систем НБУ Сергій Шацький, в планах регулятора - проведення пілотного проекту з вивчення можливості використання Blockchain для емісії електронних (цифрових) грошей Простір. "За його результатами буде прийнято рішення", - уточнив він.

У дорожній карті департаменту зазначено, що Blockchain почне використовуватися в четвертому кварталі 2017 року. За очікуваннями НБУ, така форма електронних грошей здешевить еквайринг і повинна стати альтернативою картковим платежах.

У прес-службі регулятора також додали, що їх завдання - вибудувати роздрібну платіжну платформу з мінімальними транзакційними витратами і практично миттєвою швидкістю переказу грошей від одного учасника до іншого.

Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL