Головна » Світ » Біженці почали добровільно залишати Німеччину

Біженці почали добровільно залишати Німеччину

18.04.2016 в 07:33 переглядів: 538 коментарів: 0 Світ
За перші три місяці 2016 року понад 14 тисяч біженців добровільно виїхали з Німеччини на батьківщину.

Це втричі більше, ніж в цей же період в минулому році, повідомляє Дзеркало тижня з посиланням на Федеральне управління з питань міграції та біженців в Нюрнберзі.

За даними відомства, більшість людей, які скористалися програмою з надання допомоги при поверненні на батьківщину, це громадяни Албанії, Сербії, Косово та Македонії.

Також все частіше цією програмою користуються іракці, іранці, лівійці і афганці. Громадяни цих країн вирішують добровільно повернутися на батьківщину, оскільки в Німеччині їм відмовили в наданні притулку.

У минулому році в Німеччину прибуло 1,1 млн мігрантів з країн Близького Сходу і Північної Африки.

14 січня бундестаг прийняв закон, згідно з яким шукачі політичного притулку в Німеччині повинні отримувати «паспорт біженця».

Претенденти на статус біженця отримуватимуть посвідчення при першому контакті з владою ФРН. У документі вказані ім'я, дата і місце народження, громадянство, стать, зріст, колір очей, стан здоров'я, освіта, професія і віросповідання.

Також в документі має бути фото і відбитки пальців. Всі ці дані внесуть в спеціальну базу даних, доступ до якої матиме поліція та інші правоохоронні структури.

Тільки в 2016-2017 роках, розміщення, обслуговування та інтеграція біженців, яка включає мовні курси, обійдеться Німеччині майже в 50 млрд євро.


Джерело:http://newsyou
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL