Головна » Здоров`я » Цей кисломолочний продукт перешкоджає розвитку багатьох захворювань

Цей кисломолочний продукт перешкоджає розвитку багатьох захворювань

24.05.2016 в 07:51 переглядів: 402 коментарів: 0 Здоров`я
Саме кефір медики вважають найкориснішим.

Кефір - кисломолочний напій, що отримується з цільного або знежиреного коров'ячого молока шляхом бродіння з застосуванням «кефірних грибів», пише Хроніка.Інфо з посиланням на Аптеку.

Кефір сприяє детоксикації організму, очищенню шлунково-кишкового тракту, усунення шкідливих бактерій, поліпшення роботи імунної системи, контролю стану при цукровому діабеті, поліпшенню стану шкіри і волосся, допомагає зменшити масу тіла, а також захищає від різних грибкових і вірусних інфекцій.

Харчова цінність кефіру

Кефір багатий пробіотиками, поживними речовинами, вітамінами і мінералами, в тому числі кефіраном (kefiran), харчовими волокнами, білком, полісахариди, нікотиновою кислотою, вітаміном С, фолієвою кислотою, вітаміном B6, марганцем, натрієм, калієм і магнієм.

Травлення

За рахунок вмісту великої кількості пробіотиків кефір дуже ефективний в поліпшенні травлення і здоров'я кишечника. Прибуток усувають багато шкідливих бактерій в шлунково-кишковому тракті, а також сприяють нормальному засвоєнню їжі. Крім того, кефір багатий дієтичної клітковиною, яка стимулює перистальтику і Запор минає. Одна порція кефіру становить 21% добової потреби в клітковині.

Цукровий діабет

Кефір сприяє виведенню цукру з організму, що допомагає уникати стрибків глюкози в крові і контролювати перебіг захворювання.

Імунна система

Кефір містить велику кількість вітаміну С, який є ключовим компонентом у роботі імунної системи. Антиоксидантні властивості кефіру можуть запобігти розвитку широкого спектру захворювань, в тому числі різних видів раку і серцево-судинних захворювань.

Загальне самопочуття

Як джерело білка кефір сприяє ефективному функціонуванню систем органів і стимулює обмін речовин в організмі. Разом з тим він сприяє загоєнню ран і клітинному росту.

Здоров'я серцево-судинної системи

Кефіран, який міститься в кефірі, викликає зниження артеріального тиску і рівня холестерину в крові. Це сприяє профілактиці розвитку атеросклерозу, серцевих нападів і інсультів.

http://hronika.info
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL