Головна » Здоров`я » Цей мікроелемент робить людей розумнішими

Цей мікроелемент робить людей розумнішими

07.06.2016 в 08:19 переглядів: 491 коментарів: 0 Здоров`я
Про це свідчать результати численних досліджень, повідомляють ЗМІ. Дослідження свідчать про те, що магній здатний опинятися вплив на інтелектуальний потенціал людей. Однак тільки зараз почалося проведення клінічних випробувань з метою перевірки цих даних.

Американська компанія Magceutics розробила продукт, який збільшує концентрацію іонів магнію в мозку. В ході тестування цього препарату фахівці мають намір з'ясувати чи може він зменшити тривогу і поліпшити сон, пам'ять і когнітивну функцію мозку. Перше випробування проводилося за все на 50 добровольцях, що дало привід критикам засумніватися в результатах тестування.

Засновником фармакологічної компанії, яка розробила диво-стимулятор мозку, є невролог Госун Лю з Массачусетса. На думку фахівця, препарат здатний поліпшити пам'ять і ефективність роботи мозку.

Невролог вважає, що новий препарат може бути використаний для лікування таких хвороб, як гіперактивність або синдром дефіциту уваги і навіть хвороба Альцгеймера. Вчений усвідомлює, що переконати медичну спільноту в тому, що такий простий продукт може чинити такий дивний вплив на організм, буде дуже складно.

http://neboley.com.ua
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.co.ke/p/blog-page_1973.html
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL