Головна » Здоров`я » Чергові об'явлення про фаст-фуд

Чергові об'явлення про фаст-фуд

20.06.2016 в 08:00 переглядів: 328 коментарів: 0 Здоров`я
Молода людина регулярно харчується в тому ж закладі, де працює. І - значно додав у вазі. Але смак фаст-фуду НЕ приївся, як думають його знайомі. За його словами, він щодня вибирає щось інше, і цього розмаїття досить. Інша справа, що він звик до калорійної їжі.

Давайте подивимося правді в очі: якщо ви щодня їсте смажене і жирне, ви неодмінно наберете вагу. Дивно, як швидко я звик їсти жирне - зараз це вже здається природним, як би жахливо це не звучало, - говорить співробітник мережі фаст-фуду.

Він стверджує, що критики швидкого харчування помиляються, звинувачуючи працівників фаст-фуду в навмисному обмані.

Ми не приховуємо, що їжа з ресторану швидкого харчування шкідлива і висококалорійна. Люди це теж знають, але повертаються до нас знову і знову. Зручність і швидкість обслуговування переважують інші міркування.

За словами співробітника мережі фаст-фуду, є чимало завсідників, які роками щодня забігають в один і той же час, щоб захопити сніданок на роботу. Незважаючи на те, що основне завдання таких закладів - обслужити швидко, у вихідні частина людей приходить сюди, щоб поспілкуватися і надовго «зависають» з одним стаканчиком кави.

У травні вже був привід задуматися про фаст-фуді: поява на прилавках книги Еріка Шлоссера «Нація фаст-фуду». Автор розповідає про множинні маніпуляції зі смаковими добавками, натуралістично описує «кухню-лабораторію» (наприклад, аромат суниці отримують за допомогою 350 хімікатів). І нагадує, що головна ставка ресторанів швидкого харчування (і в першу чергу мережі МакДональдс) робиться на дітей.

Адже саме їх найлегше «купити», використавши солодкий смак, яскраві кольори і іграшок у вигляді улюблених героїв. Діти не можуть чекати, не думають про калорії, і завжди призводять за собою батьків. Вдалий маркетинговий хід перетворив ціле покоління в споживачів швидкого харчування.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL