Головна » Здоров`я » Черваки у вишні

Черваки у вишні

20.06.2016 в 08:07 переглядів: 1027 коментарів: 0 Здоров`я
Напевно, вам часто потрапляла червива черешня. Більшість з нас, помітивши черв'ячка в ягоді, виймає його і з'їдає черешню. Самі гидливі викидають ягоди. Звідки беруться черви в черешні, і безпечно Чи є червиві ягоди?

Звітки там хробаки??

Біленький черв'ячок в черешні - це личинка вишневої мухи. Вишнева муха - це маленька комаха розміром приблизно 3-5 мм в довжину. Зимують такі мухи в поверхневому шарі грунту, а з приходом тепла вилітають на поверхню в пошуках харчування. Ці комахи харчуються солодкими виділеннями вишневої попелиці, які знаходять на молодих пагонах, а також випливають соком плодів вишні та черешні. Після того, як мухи наситяться, то починають відкладати потомство. Вони проколюють ще недозрілі плоди вишні та черешні, відкладаючи всередину яйця личинок. Червива черешня починає гнити і обсипатися.

Значно рідше можна виявити черви в черешні ранніх сортів. Адже на часі їх збору вишневі мухи ще не встигли почати відкладати яйця. Щоб зменшити кількість цих комах, садівники навесні влітку і восени ретельно розпушують ґрунт у пристовбурних кіл під черешневими і вишнями. Урожай намагаються зібрати якомога швидше, а все що впали ягоди - прибрати. Якщо цих шкідників в саду занадто багато, доводиться обприскувати дерева інсектицидами.

Можна їсти червиві черешні?

Якщо у вас немає звички ламати ягоди черешні, то ви, напевно, не замислювалися, скільки черв'ячків вже з'їли. Але у багатьох з нас виникає бажання розламати занадто стиглу ягоду і перевірити, чи немає в черешні хробака. Зазвичай, виявивши личинку, людина просто викидає її, а ягоду їсть.

Безпечно чи є червиві черешню або ягоди, з яких черв'ячка вже витягли? Личинки вишневої мухи вважаються безпечними для здоров'я людини. Червиві черешню є неприємно, але захворіти після цього не можна. Отруєння черешнею можливо, якщо вона напхана нітратами, а не личинками.

Як уникнути алергії на ягоди
З початком літа різко зростає число випадків алергії і дерматитів у дітей і дорослих. Причина цього - необмежене споживання ягід.

Погодьтеся, є червиві черешню все-таки неприємно. Навіть знаючи, що вона безпечна для здоров'я. Але і витягати черв'ячка з кожної ягідки - заняття копітке і скрутне. Як легко позбутися від черв'яків в черешні? Найпростіший і працює спосіб - залити ягоди на кілька годин холодною водою з сіллю. Черв'ячки вилізуть, і черешню можна спокійно їсти або консервувати.
http://lingvoportal.blogspot.com/p/blog-page_1973.html
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL