Головна » Різні новини » Чи справді можуть переглянути тарифи на газ для населення?

Чи справді можуть переглянути тарифи на газ для населення?

15.11.2016 в 09:07 переглядів: 341 коментарів: 0 Різні новини
З формули розрахунку тарифу на газ запропонували прибрати одну складову.

Автор законопроекту №5321 Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо здешевлення вартості житлово-комунальних послуг для побутових споживачів) предлагет змінити механізм розрахунку тарифів на газ для населення.

У документі пропонується скасувати оподаткування ПДВ операцій з постачання житлово-комунальних послуг для побутових споживачів.

Крім того, від сплати податку планується звільнити діяльність, пов'язану з видобутком газу в країні, виробництвом блакитного палива для населення і транспортуванням газу населенню.

Необхідність внесення викладених змін до Податкового кодексу України викликана тим, що практично половина українців не може оплачувати рахунки за високими тарифами. Про це йдеться в пояснювальній записці до проекту закону.

Отже, пропонується прибрати з розрахунку тарифу на газ ПДВ в розмірі 20%, який покладається в кінцевому підсумку на плечі споживача.

У понеділок, 31 жовтня, документ був зарегістрован у Верховній Раді. У вівторок, 1 листопада, його направили на розгляд Комітету парламенту.

Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL