Головна » Здоров`я » Чим корисно регулярне вживання кави

Чим корисно регулярне вживання кави

04.04.2016 в 07:10 переглядів: 251 коментарів: 0 Здоров`я
Нове дослідження вчених з Університету Південної Каліфорнії показало, що регулярне вживання кави знижує ймовірність розвитку раку товстої кишки і раку прямої кишки. Більш того, чим більше кави людина п'є, тим менше стає цей ризик.

Колоректальний рак є третім найбільш поширеним видом раку, що діагностуються, сьогодні у чоловіків і жінок. Згідно з цифрами, приблизно у 5% чоловіків і 4% жінок розвивається дана хвороба протягом їх життя.

В ході дослідження фахівці вивчили більше 5100 чоловіків і жінок, які були діагностовані з даним захворюванням протягом останніх шести місяців. Вчені також набрали 4000 чоловіків і жінок, у яких не було ніякої історії колоректального раку.

Учасники повідомили про своє щоденному вживанні кави, а також інших напоїв. Були оцінені і інші чинники, які впливають на ризик розвитку захворювання, в тому числі сімейна історія раку, раціон харчування, фізична активність і паління.

Експерти виявили, що вживання кави було пов'язано з більш низьким ризиком розвитку колоректального раку, і чим більше кави споживав людина, тим менше був даний ризик.

Отримані результати показали, що навіть помірне вживання кави - від однієї до двох чашок в день - було пов'язано з скорочення на 26% ймовірності розвитку раку кишечника, навіть після врахування інших факторів ризику. Крім того, ризик продовжував знижуватися до 50%, коли учасники пили більше 2,5 чашок кави в день.

Джерело:http://ru.golos.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL