Головна » Різні новини » Чим небезпечна ринопластика?

Чим небезпечна ринопластика?

03.05.2016 в 08:12 переглядів: 298 коментарів: 0 Різні новини
Ринопластику, мабуть, можна назвати найпопулярнішою пластичною операцією в усьому світі. В процесі хірургічного втручання змінюється не тільки розмір, але і форма носа.

Більшість голлівудських зірок вдавалися до даної операції, щоб зробити пропорції особи більш гармонійними і привабливими. Адже вони постійно знімаються для глянсових журналів і в фільмах, тому для них дуже важливо виглядати хоч і не ідеально, але близько до цього.

Деякі звичайні дівчата, слідуючи своїм кумирам, теж вирішуються на пластику носа, витрачаючи при цьому просто неймовірні суми. Варто відзначити, що результат насправді не завжди і не всіх радує.

Адже гармонія особи стає неприродною. Однак у ринопластики безліч протипоказань. Вона може бути і дуже небезпечною для здоров'я. Також думки лікаря і пацієнта часто не збігаються щодо того, як повинен виглядати ідеальний ніс. Саме з цієї причини зірки і звичайні дівчата вдаються до втручанню кілька разів.

Раніше в ході ринопластики часто виключали за рекомендацією пацієнта горбочок, яка насправді надає власниці тільки шарм і деяку родзинку. Зараз же всі хочуть виглядати ідеально. І пластичні хірурги користуються цим.

Раніше при ринопластиці ніс в буквальному сенсі ламали. А потім у пацієнтів виникали проблеми з диханням, постійно запалюються слизова оболонка носа. Хоча отоларингологи в сучасному світі не радять виправляти навіть викривлену перегородку. В даний час можливо зробити ринопластику без перелому носа.

Сучасні методи, звичайно, вражають, але вони все одно залишають негативний слід на здоров'я, як і будь-яка інша вмешательство.Так що якщо захочете зробити ринопластику, то тисячу разів подумайте, адже у після цієї операції можуть виникнути певні проблеми і наслідки.


Джерело:http://panno4ka.net
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL