Головна » Різні новини » Чим відрізняється стан здоров'я вдів і заміжніх жінок

Чим відрізняється стан здоров'я вдів і заміжніх жінок

27.04.2016 в 05:52 переглядів: 270 коментарів: 0 Різні новини
Італійські вчені провели дослідження, за результатами яких з'ясували, що стан здоров'я жінок, які втратили чоловіка, часто краще, ніж у заміжніх. Про це повідомляє The Independent.

Вчені з Університету Падуї провели дослідження серед 2 тисяч учасниць старше 65 років. Як заявляють керівники проекту, вдівство часто позитивно впливає на самопочуття жінки, так як після відходу з життя чоловіка, жінки менш схильні до стресу.

Крім того, фахівці заявляють, що тривалий шлюб може скоротити життя жінки. Все тому, що чоловік часто ставиться до дружини як до охоронниці вогнища. На думку багатьох чоловіків, дружина повинна вести домашні справи, проте жінку роль домогосподарки найчастіше не влаштовує, що негативно відбивається на стані здоров'я.

Також дослідники зазначають, що незаміжні жінки і вдови набагато рідше впадають в депресію і піддаються стресу. При цьому неодружені і овдовілі чоловіки проявляють протилежні ознаки і менш пристосовані до життя без другої половинки.

У незаміжніх жінок проявляється більш високий рівень працездатності і активності. Крім того, вільні від сімейних уз представниці слабкої статі більш товариські з друзями і родичами.

Джерело:http://www.gogetnews.info
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL