Головна » Здоров`я » Чому чоловіки частіше хворіють на рак?

Чому чоловіки частіше хворіють на рак?

27.04.2016 в 06:10 переглядів: 629 коментарів: 0 Здоров`я
Британські вчені відзначають, що чоловіки хворіють на рак частіше жінок, оскільки ведуть менш здоровий спосіб життя. Чоловіки, здається, роблять все, щоб збільшити шанси захворювання.

В Англії чоловіки хворіють на рак на 14% частіше за жінок. Однак, на думку експертів, цього можна уникнути, якщо чоловіки внесуть зміни в спосіб життя. Зокрема, це стосується поганого харчування і зловживання алкоголем. Крім цього, чоловіки менш інформовані про зв'язок способу життя з ризиком розвитку раку. Єдине, що їх вигідно відрізняє від жінок, це більш високий рівень фізичної активності.

«Невеликі зміни в спосіб життя можуть врятувати багатьох чоловіків від страшного діагнозу. Серед прикладів можна назвати вживання овочів і фруктів, підтримання здорового ваги, зниження споживання алкоголю, відмова від куріння і підвищення рівня фізичної активності. Крім того, що чоловіки менше піклуються про своє здоров'я, вони рідше усвідомлюють необхідність цього для профілактики ракових захворювань. Не знаючи про те, що рак можна запобігти, вони не змінюють нічого в своєму житті », - розповідають фахівці.

Серед британців 66% чоловіків страждають від ожиріння, в порівнянні з 57% британок. Чоловіки їдять менше фруктів і овочів, а також споживають більше жирів, цукрів, солодких напоїв та консервантів.

Найпоширенішими видами раку у чоловіків вважаються рак простати, рак легенів, рак кишечника, рак ротової порожнини, рак горла і рак стравоходу.

Джерело: http://neboley.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL