Головна » Різні новини » Чому гри і спорт руйнують шлюби

Чому гри і спорт руйнують шлюби

25.07.2016 в 10:49 переглядів: 138 коментарів: 0 Різні новини
Кажуть, гра Pokemon GO корисна - вона змусила десятки тисяч молодих людей відірватися від диванів і почати рухатися. Кажуть, вона приносить і шкоду: захопившись гонитвою за покемоном, можна врізатися в дерево, потрапити під машину або образити почуття віруючих. А ще Pokemon GO руйнує шлюби. «Стиль життя» розбирався, як захоплення шкодять відносинам.

Чому захоплення руйнують шлюби?

Насправді будь-яке хобі, яке межує з одержимістю, стає загрозою для шлюбу - це може бути і біг, і полювання, і рибалка, і авіамоделювання. (І, зрозуміло, різні види залежностей, але це зовсім інша історія.) З кількох причин.

1. Живучи поруч з таким захопленим людиною, дружина або чоловік в якийсь момент починають відчувати себе на других ролях, а це дуже прикро.

Емоційний зв'язок, подружня близькість сходять нанівець.

Згодом почуття самотності тільки посилюється: коли ти існуєш десь на периферії світу свого партнера, захопленого ловом метеликів, починаєш замислюватися: а мені-то це все навіщо?

2. Рано чи пізно захоплений чоловік може зустріти іншу жінку (або дружина - чоловіка), яка буде розділяти його інтереси, стане для нього відмінним компаньйоном, що не буде нити через те, що він не виконує подружні обов'язки і роботу по дому. Замаячіє емоційна зрада, цілком здатна перерости в реальну. Що далі? Розлучення?

3. Поки захоплений чоловік (як правило, це все-таки чоловік) бігає, стрибає з парашутом або грає на гітарі з друзями, вся домашня робота виявляється на дружині. Прибирання, готування, прогулянки з дітьми, домашні завдання, літні родичі: залишати її наодинці з усім цим просто несправедливо. У неї теж повинна бути своя життя, чи не так?

Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com/p/blog-page_1973.html
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL