Головна » Різні новини » Чому лікування раку може зазнати невдачі

Чому лікування раку може зазнати невдачі

09.04.2016 в 07:44 переглядів: 251 коментарів: 0 Різні новини
Вчені з Інституту досліджень раку в Лондоні виявили, що рак може протистояти медикаментозному лікуванню, підключаючись до кровотоку в інших частинах тіла. Це відкриття може привести до розробки нових методів лікування, які дозволять зробити пухлини менш стійкими до лікарських препаратів.

Рак потребує постійного кровопостачанні, щоб пухлинні клітини могли ділитися, рости і поширюватися. Більшість пухлин створюють нові кровоносні судини для того, щоб підключитися до кровопостачанню організму і забезпечувати себе киснем і живильними речовинами. Щоб вирішити цю проблему, лікарі вже давно використовують препарати, що запобігають створення пухлинами нових кровоносних судин, в результаті чого пухлина починає «голодувати» і згодом гине.

Але недавно дослідники виявили, що занадто часто рак стає стійким до лікарських препаратів і починає знову зростати після декількох тижнів. Це відбувається тому, що пухлина знаходить альтернативний приплив крові. Замість того щоб покладатися на свої власні кровоносні судини, деякі види раку мають можливість підключатися до прилеглих кровоносних судинах з здорової тканини. Таким чином, коли пухлина починає голодувати через нестачу власного кровопостачання, вона злегка зміщується, оточуючи нову область кровоносних судин раковими клітинами.

Отримані дані показують, що ракові захворювання можуть адаптуватися до лікування, активно захоплюючи кровоносні судини з сусідніх тканин. Експерти сподіваються, що в майбутньому вони зможуть створити препарати, які будуть націлені на механізм використання раковими пухлинами альтернативного кровопостачання.

Джерело: http://healthvesti.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL