Головна » Здоров`я » Чому потрібно рано лягати спати

Чому потрібно рано лягати спати

22.04.2016 в 08:10 переглядів: 308 коментарів: 0 Здоров`я
Для багатьох людей буває важко лягати спати в 11 вечора, незважаючи на попередження медиків про те, що пізній відхід до сну шкодить здоров'ю. Серед численних недоліків нічного способу життя британські вчені виявили ще одне - набір зайвої ваги.

Проведене дослідження показало, що люди, які лягають спати пізно вночі, з більшою ймовірністю будуть їсти шкідливу їжу, ніж ті, хто ліг спати між 7 і 11 вечора.

Фахівці також встановили, що «сови» споживають більше алкоголю, кофеїну, вуглеводів і цукру, ніж «жайворонки». Крім того, калорійність щоденного раціону «сов» перевищує калорійність раціону «жайворонків» на 220 калорій. Це пов'язано з тим, що поганий сон впливає на вивільнення таких гормонів, як грелін, лептин і інсуліну, які регулюють голод і ситість.

За словами експертів, люди, які раніше лягають спати, споживають більше овочів, фруктів, продуктів з високим вмістом клітковини, білків і корисних жирів. Таким чином, люди, які планують схуднути, повинні переглянути свій розпорядок дня і намагатися лягати спати до 11 години вечора, щоб знизити ймовірність вживання шкідливих продуктів.

Джерело: http://neboley.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL