Головна » Здоров`я » Що роблять з мозком 2 ложки кокосового масла в день

Що роблять з мозком 2 ложки кокосового масла в день

09.05.2016 в 07:55 переглядів: 267 коментарів: 0 Здоров`я
Доктор Мері Ньюпорт вважає, що кетонові тіла, які виробляє наше тіло при перетравленні кокосового масла, можуть бути альтернативним паливом для нашого мозку.

Вона вірить, що кокосове масло може бути корисно в боротьбі з хворобою Альцгеймера.

Якщо її теорія вірна, це може стати одним з найбільш природних і великих відкриттів в області здоров'я за багато років.

Передісторія
У Доктора Ньюпорт особисті рахунки з Альцгеймером. Її чоловік Стів, коли йому було за 50, п'ять років страждав від прогресуючого слабоумства, поки МРТ не підтвердило діагноз.

У своєму дослідженні вона фактично переказує свою історію.

«Численні дні, іноді прям однієї низкою, він був як в тумані. Він не міг знайти ложку, згадати, як набрати воду з холодильника ... Одного разу я чекала на дзвінок і запитала чоловіка, не надходив він. Він відповів: «Ні». А через пару днів згадав, що, так і так, тобі телефонували і просили передати це і ось це ... ».

Доктор Ньюпорт помітила, що у чоловіка проблеми з короткостроковою пам'яттю, хоча інформація все ще блукає в його мозку. Її не залишала думка, що його дієта повинна мати до цього якесь відношення.

Він почав приймати медикаменти, щоб зупинити процес ретардації мозку, але від них він став роздратований, втратив вагу, забув, як готувати, користуватися калькулятором і виконувати інші прості дії.


Пошуки надії
Одного разу вона натрапила на дані про потенційного використання тригліцеридів із середньою довжиною ланцюжка ілікетонових тел для лікування і запобігання розвитку хвороби Альцгеймера.

Тригліцериди із середньою довжиною ланцюжка також розглядаються в якості потенційного лікування хвороби Паркінсона, хвороби Хантінгтона, розсіяного склерозу, лікарсько стійкою формою епілепсії, і діабету.

«Кетонові тіла можуть допомогти у відновленні роботи мозку після кисневої недостатності, можуть допомогти відновити серце після гострого нападу, можуть навіть змусити відступити ракові пухлини. Діти зі стійким до ліків стійкою формою епілепсії іноді сприймають дуже низкоуглеводную кетогенную дієту », - пояснила Ньюпорт.

Клітини нашого тіла можуть сприймати кетонові тіла, як вид альтернативного палива, коли глюкоза недоступна.

Зазвичай кетонові тіла не циркулюють в людському організмі, хіба що він голодував останні пару днів, або якщо людина сидить на дуже низкоуглеводной дієті, наприклад, при хворобі Аткінсона.

За словами Доктора Ньюпорт, при Альцгеймера нейрони деяких областей головного мозку не можуть прийняти глюкозу, тому що вони стійкі до інсуліну і повільно відмирають. Імовірно, якби у цих клітин був доступ до кетонові тіл, вони могли б продовжити своє функціонування.

Результати
Коротше кажучи, Доктор Ньюпорт почала давати своєму чоловікові необхідну дозу кокосового масла. Вже через 60 днів Доктор Ньюпорт зазначила, що Стів став більш зосередженим і щасливим, балакучим і навіть почав жартувати. А ще тремор став менш помітний.

Стів приймає по 2 столові ложки кокосового масла 2 рази в день, щоб кетонові тіла точно циркулювали в ньому цілий день.

Після року такого лікування Доктор Ньюпорт каже, що її чоловік став зовсім іншою людиною.

Зазначає, що він все ще насилу може підбирати потрібних слів, але він дізнається своїх родичів, може вести бесіду, а його обличчя стало висловлювати більше емоцій, ніж від початку хвороби.

«На даний момент ми раді тому, що маємо. Навіть якщо кокосове масло, насправді, не вилікує, а лише призупинить розвиток хвороби, це коштує кожної випитої краплі », - додає щаслива дружина.

Якщо є такий простий спосіб, який може дати надію, чому б його не спробувати, як думаєте? Напишіть нам. Ми ж сподіваємося, що все невиліковні хвороби коли-небудь будуть переможені.

http://headinsider.net
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL