Головна » Економіка » Ціни на нафту ростуть на новинах про нові санкції проти Ірану

Ціни на нафту ростуть на новинах про нові санкції проти Ірану

03.02.2017 в 09:01 переглядів: 533 коментарів: 0 Економіка
Напередодні стало відомо, що адміністрація президента США Дональда Трампа готує нові санкції проти Ірану.

Ціни на нафту ростуть, в той час як інвестори побоюються, що США можуть ввести нові санкції проти Ірану.

На 8.31 вартість нафтової суміші марки Brent росла на 0,48% - до $ 56,83 за барель. Ціна ф'ючерсів на нафту WTI піднімалася на 0,65% - до $ 53,83 за барель.

Напередодні стало відомо, що адміністрація президента США Дональда Трампа готує нові санкції проти Ірану, які можуть вступити в силу вже в п'ятницю.

За інформацією джерел, ввести санкції планується проти восьми організацій за звинуваченнями в підтримці тероризму і проти, приблизно, 17 - відповідно до указу президента США про поширення зброї масового знищення.

Трейдери думають про можливість введення нових санкцій з боку США проти Ірану, сказав агентству головний ринковий аналітик CMC Markets Рік Спунер.

"Очікується, що нафтові ціни в середньому будуть перебувати на рівні $ 54-59 за барель в першому і другому кварталах (2017 року, - ред.), А потім досягнуть $ 60-63 за барель в кінці 2017 року, вони стабілізуються поблизу цих рівнів в 2018 році ", - вважають аналітики National Australia Bank.

Нагадаємо, країни, що не входять в ОПЕК, домовилися скоротити видобуток нафти на 600 тисяч барелів на добу. Повідомлялося, що з цієї кількості половина припадає на Росію..
Важливо:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL