Головна » Здоров`я » Ця яскрава рослина виявилося ліками від усіх хвороб

Ця яскрава рослина виявилося ліками від усіх хвороб

14.04.2016 в 11:34 переглядів: 216 коментарів: 0 Здоров`я
Попередні дослідження показали, що містяться в коренях рослини органічні речовини, звані флавонами, надають не тільки противірусну та антиоксидантну дії, але також здатні вбивати злоякісні ракові клітини, залишаючи здорові клітини недоторканими. В експериментах на дослідних тварин було продемонстровано, що флавони дійсно зупиняють ріст пухлин.

Цікаво, що кілька з'єднань групи флавонов - вогонін і байкалін - мають у своїй структурі особливість, що відрізняє їх від інших подібних речовин. У них відсутня гідроксильна група, хоча в синтезі флавонов вона зазвичай бере участь, і невідомо жодного ферменту, який обрізав б її у даних сполук.

У новому дослідженні хіміки крок за кроком вивчали всілякі біохімічні реакції, які можуть грати роль в синтезі вогоніна і байкаліна. Вчені з'ясували, що одним з їх будівельних блоків є не нарингенин з тієї самої гідроксильною групою, а позбавлений її хризин. Останній є стимулятором синтезу тестостерону у тварин і часто застосовується для відновлення гормонального балансу. Це з'єднання також має низку протипухлинних властивостей.

За словами вчених, розуміння біохімічних шляхів синтезу флавонов дозволить отримувати ці корисні речовини в кількостях, достатніх для подальших досліджень і розробки ефективних сучасних ліків.

Джерело: http://telegraf.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL