Головна » Культура » Cприяти виробництву україномовних серіалів!

Cприяти виробництву україномовних серіалів!

05.01.2017 в 09:44 переглядів: 988 коментарів: 0 Культура

Держава може частково фінансувати україномовні серіали, виключно за участю українських акторів. Про це повідомив міністр культури України Євген Нищук під час наради щодо стану та шляхів розвитку державних підприємств в галузі кінематографії, передає Likenews з посиланням на прес-службу Мінкульту.

“У мене особисто є прагнення в частині закону, який незабаром повинен вийти, врахувати необхідність стимулювати успішні продюсерські центри та кіностудії, до того, щоб високу професійну виробниче якість, яку вони демонструють під час кіновиробничих процесу, перенаправити в україномовний телевізійний контент”, – заявив Нищук. Він зазначив, що російські актори і російською мовою звучать дуже непереконливо, необхідно розвивати співпрацю в сфері кіно з іншими країнами, переорієнтуватися на інші кіноринки.

Вже зараз йде підготовка до переговорів з такими країнами як Канада, Італія, Ізраїль, Іспанія”, – повідомив міністр культури.

За його словами, в Україні є база, розвинувши яку можна отримати потужний кінопотенціал. Національним студіям необхідні ребрендинг і модернізація.

“Я дуже хотів би, щоб ви допомогли нашим представникам державних студій. Треба подумати, як ми можемо напрацювати модуль спільної діяльності, як зробити ці кінофабрики привабливими і як долучити продюсерів, щоб вони подавали фільми від тієї чи іншої студії – це на сьогодні одне з пріоритетних завдань”, – додав Нищук.
Важливо:http://lingvoportal.blogspot.com

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL