Головна » Культура » ​Дарина Ковтун показала киянам маленьку Францію!

​Дарина Ковтун показала киянам маленьку Францію!

24.05.2016 в 06:36 переглядів: 420 коментарів: 0 Культура


Всього на два вечори столичне небо стало французьким. 19 та 20 травня відбулися концерти французької музики Дар'ї Ковтун "Під небом Парижа". Справжнє театралізоване дійство, приправлене красивою музикою і чуттєвим вокалом дозволило глядачам перейнятися справжнім французьким духом, а дощ, що раптово почався тільки доповнив атмосферу душевністю. У програмі прозвучали французькі хіти в новій обробці, авторські композиції Дар'ї Ковтун і всіма улюблені українські пісні французькою мовою. Спеціальними гостями вечора стали відомий піаніст-віртуоз Євген Хмара і перша скрипка України Святослав Кондратьєв. 

- Мені дуже приємно, що прийшло так багато людей. Погода нікого не злякала, а навпаки, дощ створив ще більшу атмосферність. Ми довго готувалися до цієї події і намагалися створити максимально якісний концерт. Судячи з відгуків у нас в соціальних мережах і коментарям глядачів, у нас це вийшло, всі пішли задоволені, чому я несказанно рада, - поділилася Дарина Ковтун.

На кілька вечорів майданчик G13 Project Studio перетворилася у французький дворик завдяки перфомансу від акторство.сом і режисера-постановника концерту Люсі Пономаренко.

Глядачі були в захваті від концерту: закохані парочки кружляли в танці, маленькі дітки танцювали з парасольками, - люди підспівували знайомих мелодій і кожен раз дякували Дарину оплесками. По завершенню глядачі ще довго не розходилися, продовжуючи приємне післясмак від Франції для себе. 

Київські концерти стали частиною всеукраїнського міні-туру "Під небом Парижа" (24 травня - Одеса, 28-29 травня - Львів).
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL