Головна » Культура » ​Дарина Ковтун стала справжньою француженкою!

​Дарина Ковтун стала справжньою француженкою!

29.03.2016 в 20:46 переглядів: 388 коментарів: 0 Культура
Українська співачка Дарина Ковтун відома публіці своїм неповторним виконанням французьких пісень. Її концерти і виступи радують слух всіх цінителів якісної музики. 

Нещодавно Дар'я повернулася з Парижа і в рамках свого візиту їй вдалося зустрітися з Послом України у Франції. Надихнувшись атмосферою міста, співачка знялася у фотосесії, де приміряла на себе образ класичної дівчата з Франції. 

- Мені давно хотілося зробити фотосесію на тему Франції. Постійно не вистачало часу, концерти, записи в студії. А зараз, під час останньої подорожі до Франції, гріх було не зробити такі фото. Весна все-таки, час нових звершень! Мені імпонує легкість і загадковість, притаманна французьким дівчатам. Хотілося передати її своїм шанувальникам не тільки через пісні, але і візуально. Сподіваюся, у нас вийшло здійснити задумане! - поділилася Дарина Ковтун. 

Що стосується музичної складової, зовсім скоро, 19 травня в Києві, в G13 Project Studio Дарина Ковтун дасть концерт "Під небом Парижа", де слухачі зможуть почути улюблені французькі пісні, незвідану Францію, а також українські хіти французькою мовою. 

фотограф - Антон Ряхін
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL