Головна » Культура » Дарина Ковтун запрошує провести вечір "Під небом Парижа"!

Дарина Ковтун запрошує провести вечір "Під небом Парижа"!

13.04.2016 в 20:35 переглядів: 442 коментарів: 0 Культура
 19 та 20 травня жителів і гостей столиці чекає сюрприз - українська співачка з французьким шармом, фіналістка четвертого сезону талант-шоу "Х-фактор" Дарина Ковтун пропонує зануритися в неповторну атмосферу Франції. Концертна програма "Під небом Парижа" - це унікальне поєднання приголомшливого голосу, віртуозної гри кращих музикантів, акторської перфомансу, і вуличного настрою Парижа, яке відчувається у кожній деталі концерту. Захід пройде вдруге. Попередня програма пройшла в Києві восени з аншлагом. Київські концерти стануть частиною туру по Україні, в який увійдуть також Одеса (24 травня), Дніпропетровськ (26 травня) та Львів (28,29 травня).

Співачка підготувала півторагодинну програму, під час якої глядачі зможуть долучитися до музичної культури Франції, завдяки відомим і душевним французьким мелодіям. Також гостей чекає музичний сюрприз - українські пісні французькою мовою. 

У заході візьмуть участь зіркові гості: український композитор, піаніст-віртуоз, володар премії Голлівудської імпровізаторів - Євген Хмара, і перша скрипка України, диригент державного естрадно-симфонічного оркестру - Святослав Кондратьєв.

Режисер-постановник, сценарист, художній керівник і засновник театру akterstvo.com, актриса, президент локальної палати громадської організації JCI Stars - Люся Пономаренко. 

"Під небом Парижа" пропонує абсолютно новий формат і погляд на концерт. Атмосферний майданчик G13 Project Studio під відкритим небом, декорації, відсутність поділу між сценою і гостями - все це дає можливість не просто бути глядачем, а стати частиною дії, відчути себе парижанкою і парижанином, або ж просто бути стороннім спостерігачем. Кожна людина є головним діючим персонажем вечора. 

Ще одним сюрпризом для шанувальників таланту Дар'ї стануть традиційні для Франції частування: вишукані сири та вина, які додадуть якийсь романтизм вечора.
Концерт пройде за підтримки Посольства Франції та Французького інституту в Україні.
На випадок дощу передбачено укриття.

Чекаємо Вас 19, 20 травня,
19.30, G13 Project Studio "Під небом Парижа"
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL