Головна » Економіка » Деяким українцям не нараховуватимуть заборгованість по опаленню

Деяким українцям не нараховуватимуть заборгованість по опаленню

17.11.2016 в 09:36 переглядів: 383 коментарів: 0 Економіка
Українці, які отримують субсидію, не оплачуватимуть заборгованість по опаленню segodnya.ua. Кабінет міністрів України встановив неможливість нарахування заборгованості за оплату послуг опалення одержувачам житлової субсидії. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з постановою №803 від 11 листопада, уряд уточнив порядок розрахунку і повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) послуг з газо- і електропостачання для індивідуального опалення в частині недопущення нарахування та обліку будь-якої заборгованості на особовому рахунку одержувача субсидії після відповідного розрахунку за результатами опалювального періоду.

Крім цього, встановлюється, що у разі затвердження органами місцевого самоврядування норм споживання холодного та гарячого водопостачання і водовідведення, що перевищують соціальні нормативи, компенсація додаткових витрат одержувачам житлових субсидій, в разі відсутності квартирних приладів обліку холодної та гарячої води буде здійснюватися за рахунок відповідних місцевих бюджетів.

Раніше повідомлялося, що з одержувачів дотацій не будуть стягувати борги за послуги ЖКГ.
http://www.infoportal.pp.ua/news
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL