Головна » Економіка » Депозитні чарунки, як гарант безпеки ваших цінностей та документів

Депозитні чарунки, як гарант безпеки ваших цінностей та документів

18.07.2018 в 09:15 переглядів: 137 коментарів: 0 Економіка
Під час літніх відпусток, та й не тільки, встановлення додаткових заходів захисту домівки не зможе гарантувати безпеку речей, які будуть зберігатись у вашій оселі. Окрім того виникає цілий ряд додаткових незручностей. Для прикладу, розміщення надійного сейфа у квартирі чи будинку, потребує суттєвого перепланування приміщення та значних затрат. Як ж краще всього зберегти коштовності, документи чи сімейні цінності в період вашої відсутності? ПриватБанк пропонує прикарпатцям не ризикувати та скористатись послугою оренди індивідуальних сейфів. 

Завдяки можливості вибору розміру, що найкраще підходить, депозитні чарунки є універсальними для зберігання від сторонніх очей. Гроші, коштовності, документи, цінні папери, витвори мистецтва – усе, що хотілося б залишити у таємниці. Також ПриватБанк надає можливість оформити оренду скриньки від імені юридичної особи та здійснювати оплату коштами підприємства. Довіреними особами можуть бути співробітники, зазначені у картці зі зразками підписів.

Кожен депозитарій ПриватБанку відповідає вимогам про технічний стан та організацію охорони приміщень банків. Скриньки оснащено унікальним замком із двома різними ключами, один з яких знаходиться у клієнта-орендаря, а інший – у відповідального спеціаліста депозитарію. Це виключає будь-яку можливість відкриття скриньки за відсутності клієнта.

Орендувати депозитні чарунки івано-франківці можуть за адресами:
  • м. Івано-Франківськ, вул. Шпитальна, 7
  • м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 14
  • м. Коломия, вул.Франка, 3
Вартість оренди депозитного чарунку залежить від строку оренди, а також його розміру. Скористайтесь послугами депозитних чарунків ПриватБанку та отримайте надійну гарантію безпеки ваших цінних речей.

На сьогодні в ПриватБанку облаштовано понад 23 тис. банківських чарунок, замовити оренду яких можна онлайн, заповнивши відповідну форму. Скористайтесь послугами депозитних чарунок ПриватБанку та отримайте надійну гарантію безпеки ваших цінних речей!
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL